Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36726559・Priemyselná 720, 07222 Strážske・Založené 2007
Obrat 2015
23,04 mil. €
+0,5 %Zisk 2015
2,09 mil. €
+19 %Aktíva
15,36 mil. €
+14 %Vlastný kapitál
10,48 mil. €
+46 %Zadlženosť
31,6 %
−15 ppHrubá marža
29,4 %
+5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,1 %
+1,4 ppZisk / výnosy
ROA
13,6 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
19,9 %
−4,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
+60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2,68 mil. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,0 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−461 tis. €
+81 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23,65 mil. € | 21,75 mil. € |
| Pridaná hodnota | 5,69 mil. € | 6,39 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22,92 mil. € | 23,04 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1,75 mil. € | 2,09 mil. € |
| Daň z príjmov | 499 tis. € | 590 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 123 tis. € | 514 tis. € |
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Majetok celkom | 13,43 mil. € | 15,36 mil. € |
| Neobežný majetok | 10,33 mil. € | 11,7 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10,26 mil. € | 11,66 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 68 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3,08 mil. € | 3,65 mil. € |
| Zásoby | 1,73 mil. € | 2,67 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 197 tis. € | 176 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 986 tis. € | 241 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 160 tis. € | 133 tis. € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 429 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 20 tis. € | 4 296 € |
| Položka | 2014 | 2015 |
|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13,43 mil. € | 15,36 mil. € |
| Vlastné imanie | 7,19 mil. € | 10,48 mil. € |
| Základné imanie | 7,3 mil. € | 7,3 mil. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 178 tis. € | 266 tis. € |
| HV minulých rokov | −2,04 mil. € | −379 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1,75 mil. € | 2,09 mil. € |
| Záväzky | 6,23 mil. € | 4,85 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 72 tis. € | 466 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5,55 mil. € | 4,11 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 297 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 285 tis. € | 216 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 27 tis. € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Nitrianska 12, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Skalní 1089, 75301 Hranice, Česká republika
Adresa Čaklov 278, 09435 Čaklov, Slovenská republika
Adresa Malý Cetín 9, 95107 Malý Cetín, Slovenská republika
Adresa Mostová 15, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Sadová 31, 92522 Veľké Úľany, Slovenská republika
Adresa Turnianska 3099/7, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fatranská 15, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Malý Cetín 9, 95107 Malý Cetín, Slovenská republika
Adresa Ul. Nad Bednárovým 13, 90033 Mariánka, Slovenská republika
Adresa Lišňová 265/22, 95617 Solčany, Slovenská republika
Adresa Nitrianska 12, 92703 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kuklovská 3235/51, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Administratívna budova ev. č. 1236, 92703 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Turnianska 3099/7, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 33, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Administratívna budova ev. č. 1236, 92703 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Administratívna budova ev. č. 1236, 92703 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Líščie Nivy 4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.