Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36727288・Zámocká 3, 81101 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
109 tis. €
+90 %Zisk 2025
238 tis. €
+1 315 %Aktíva
2,5 mil. €
−3,4 %Vlastný kapitál
2,04 mil. €
+13 %Zadlženosť
18,3 %
−12 ppHrubá marža
34,2 %
−6,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
218,6 %
+189 ppZisk / výnosy
ROA
9,5 %
+8,9 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,09
+74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
248 tis. €
+1 029 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
4,1 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
954 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 61 tis. € | 51 tis. € | 52 tis. € | 72 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 65 tis. € | 53 tis. € | 57 tis. € | 109 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 142 tis. € | 182 tis. € | 17 tis. € | 238 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 033 € | 1 664 € | 5 145 € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 2 033 € | 1 664 € | 5 145 € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,51 mil. € | 2,66 mil. € | 2,59 mil. € | 2,5 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,2 mil. € | 1,18 mil. € | 1,19 mil. € | 1,08 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € | 60 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1,17 mil. € | 1,17 mil. € | 1,17 mil. € | 1,02 mil. € |
| Obežný majetok | 1,31 mil. € | 1,47 mil. € | 1,39 mil. € | 1,41 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 772 tis. € | 772 tis. € | 792 tis. € | 898 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 427 tis. € | 626 tis. € | 576 tis. € | 326 tis. € |
| Finančné účty | 107 tis. € | 77 tis. € | 24 tis. € | 187 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 692 € | 3 573 € | 4 272 € | 8 031 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,51 mil. € | 2,66 mil. € | 2,59 mil. € | 2,5 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,61 mil. € | 1,79 mil. € | 1,81 mil. € | 2,04 mil. € |
| Základné imanie | 242 tis. € | 242 tis. € | 242 tis. € | 242 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 472 € | 473 € | 473 € | 473 € |
| HV minulých rokov | 1,22 mil. € | 1,36 mil. € | 1,54 mil. € | 1,56 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 142 tis. € | 182 tis. € | 17 tis. € | 238 tis. € |
| Záväzky | 906 tis. € | 874 tis. € | 785 tis. € | 459 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 315 € | 1 466 € | 1 620 € | 1 783 € |
| Krátkodobé záväzky | 904 tis. € | 872 tis. € | 783 tis. € | 457 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Tešedíkova 98, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 29, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Tešedíkova 98, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 29, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 29, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 29, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Račianska 29, 83102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.