Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36727440・ČSA 1, 03601 Martin・Založené 2007
Obrat 2025
419 tis. €
+1,5 %Zisk 2025
−15 tis. €
−74 %Aktíva
495 tis. €
−0,6 %Vlastný kapitál
55 tis. €
−22 %Zadlženosť
89,0 %
+3,0 ppHrubá marža
17,3 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,6 %
−1,5 ppZisk / výnosy
ROA
-3,1 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
-27,8 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,11
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−13 tis. €
−95 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-14,5 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
23 tis. €
−62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 404 tis. € | 382 tis. € | 408 tis. € | 397 tis. € |
| Pridaná hodnota | 72 tis. € | 57 tis. € | 83 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 406 tis. € | 392 tis. € | 413 tis. € | 419 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 001 € | −24 tis. € | −8 697 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 328 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 328 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 513 tis. € | 471 tis. € | 498 tis. € | 495 tis. € |
| Neobežný majetok | 292 tis. € | 262 tis. € | 270 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 290 tis. € | 261 tis. € | 270 tis. € | 269 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 2 375 € | 1 188 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 219 tis. € | 207 tis. € | 226 tis. € | 224 tis. € |
| Zásoby | 177 tis. € | 182 tis. € | 189 tis. € | 178 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 35 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 46 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 838 € | 283 € | 1 628 € | 789 € |
| Časové rozlíšenie | 1 405 € | 1 519 € | 1 489 € | 1 258 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 513 tis. € | 471 tis. € | 498 tis. € | 495 tis. € |
| Vlastné imanie | 106 tis. € | 78 tis. € | 70 tis. € | 55 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 28 tis. € | 3 280 € | −5 417 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 001 € | −24 tis. € | −8 697 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 406 tis. € | 392 tis. € | 428 tis. € | 440 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 307 € | 353 € | 409 € | 510 € |
| Krátkodobé záväzky | 174 tis. € | 111 tis. € | 167 tis. € | 202 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 180 tis. € | 251 tis. € | 231 tis. € | 207 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 52 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Rezervy | 219 € | 379 € | 417 € | 1 452 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Tomášiková 4019/5, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Gándhího 1/2, Martin, Slovenská republika
Adresa Dušana Makovického 28/46, Martin, Slovenská republika
Adresa Hodžova 3829/8, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Dušana Makovického 28/46, Martin, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 3374/41, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dušana Makovického 28/46, Martin, Slovenská republika
Adresa Petzvalova 3374/41, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Gándhího 1/2, Martin, Slovenská republika
Adresa Dušana Makovického 28/46, Martin, Slovenská republika
Adresa Gándhího 1/2, Martin, Slovenská republika
Adresa Dušana Makovického 28/46, Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.