Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36731005・Kostolná ulica 164/41, 951 06 Vinodol・Založené 2007
Obrat 2025
75 tis. €
−17 %Zisk 2025
27 tis. €
+24 %Aktíva
220 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
153 tis. €
+22 %Zadlženosť
30,3 %
+5,5 ppHrubá marža
67,0 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,2 %
+12 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
17,7 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,57
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
+9,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
188 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 136 tis. € | 91 tis. € | 75 tis. € |
| Pridaná hodnota | 23 tis. € | 58 tis. € | 44 tis. € | 50 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 104 tis. € | 136 tis. € | 91 tis. € | 75 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 175 € | 34 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 007 € | 9 230 € | 5 725 € | 3 068 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 125 tis. € | 149 tis. € | 168 tis. € | 220 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 125 tis. € | 149 tis. € | 168 tis. € | 199 tis. € |
| Zásoby | 5 920 € | 5 920 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 21 tis. € | 6 513 € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 119 tis. € | 122 tis. € | 161 tis. € | 187 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 125 tis. € | 149 tis. € | 168 tis. € | 220 tis. € |
| Vlastné imanie | 70 tis. € | 104 tis. € | 126 tis. € | 153 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 63 tis. € | 97 tis. € | 119 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 175 € | 34 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 55 tis. € | 45 tis. € | 41 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 24 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 56 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Šalgovská ulica 609/113, 95115 Mojmírovce, Slovenská republika
Adresa Kostolná ulica 164/41, 95106 Vinodol, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2050/100-8, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1394/217, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Šalgovská ulica 609/113, 95115 Mojmírovce, Slovenská republika
Adresa Kostolná ulica 164/41, 95106 Vinodol, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2050/100-8, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2050/100-8, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Hliny 1394/217, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.