Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36736163・Lipová 1049/10A, 90023 Viničné・Založené 2007
Obrat 2025
600 tis. €
+1,7 %Zisk 2025
97 tis. €
−36 %Aktíva
251 tis. €
−30 %Vlastný kapitál
185 tis. €
−34 %Zadlženosť
26,2 %
+4,2 ppHrubá marža
26,9 %
−6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,2 %
−9,7 ppZisk / výnosy
ROA
38,7 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
52,4 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,80
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
123 tis. €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
184 tis. €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 504 tis. € | 598 tis. € | 589 tis. € | 599 tis. € |
| Pridaná hodnota | 158 tis. € | 189 tis. € | 194 tis. € | 161 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 504 tis. € | 598 tis. € | 589 tis. € | 600 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 127 tis. € | 149 tis. € | 152 tis. € | 97 tis. € |
| Daň z príjmov | 34 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 34 tis. € | 40 tis. € | — | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 277 tis. € | 318 tis. € | 360 tis. € | 251 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 184 € | 1 890 € | 1 596 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 184 € | 1 890 € | 1 596 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 277 tis. € | 316 tis. € | 358 tis. € | 249 tis. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 25 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 86 tis. € | 245 tis. € | 217 tis. € | 187 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Finančné účty | 165 tis. € | 46 tis. € | 107 tis. € | 42 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 320 € | 0 € | — | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 277 tis. € | 318 tis. € | 360 tis. € | 251 tis. € |
| Vlastné imanie | 197 tis. € | 228 tis. € | 281 tis. € | 185 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 282 € | 1 282 € | — | 1 282 € |
| HV minulých rokov | 61 tis. € | 71 tis. € | 120 tis. € | 80 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 127 tis. € | 149 tis. € | 152 tis. € | 97 tis. € |
| Záväzky | 80 tis. € | 90 tis. € | 79 tis. € | 66 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 133 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 90 tis. € | 79 tis. € | 66 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 467 € | 0 € | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Ružičkova 738, 51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika
Adresa Lipová 1049/10A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Golianovo 12, 95108 Golianovo, Slovenská republika
Adresa Ružičkova 738, 51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika
Adresa Lipová 1049/10A, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Ružičkova 738, 51741 Kostelec nad Orlicí, Česká republika
Adresa Golianovo 12, 95108 Golianovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.