Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36737089・Kpt. Nálepku 2901/64, 08501 Bardejov・Založené 2007
Obrat 2025
305 tis. €
−61 %Zisk 2025
7 138 €
−55 %Aktíva
254 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
126 tis. €
+5,7 %Zadlženosť
50,3 %
−9,9 ppHrubá marža
51,0 %
+27 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
5,7 %
−7,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,05
+85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 058 €
−55 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
157 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 940 tis. € | 466 tis. € | 732 tis. € | 267 tis. € |
| Pridaná hodnota | 328 tis. € | 239 tis. € | 176 tis. € | 136 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 968 tis. € | 560 tis. € | 791 tis. € | 305 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 564 € | 2 440 € | 16 tis. € | 7 138 € |
| Daň z príjmov | 490 € | 321 € | 4 221 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 490 € | 321 € | 4 221 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 627 tis. € | 483 tis. € | 300 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 174 tis. € | 95 tis. € | 93 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 174 tis. € | 95 tis. € | 93 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 338 tis. € | 387 tis. € | 205 tis. € | 209 tis. € |
| Zásoby | 108 tis. € | 208 tis. € | 5 831 € | 5 831 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 154 tis. € | 141 tis. € | 222 tis. € | 79 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 76 tis. € | 38 tis. € | −23 tis. € | 124 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 115 tis. € | 1 822 € | 1 829 € | 1 829 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 627 tis. € | 483 tis. € | 300 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | 104 tis. € | 119 tis. € | 126 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 60 € | 289 € | 289 € | 289 € |
| HV minulých rokov | −122 tis. € | −60 tis. € | −58 tis. € | −42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 564 € | 2 440 € | 16 tis. € | 7 138 € |
| Záväzky | 583 tis. € | 380 tis. € | 181 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 34 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 334 tis. € | 196 tis. € | 94 tis. € | 52 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 122 € | 1 500 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 49 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 146 tis. € | 111 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € |
| Rezervy | 19 tis. € | 18 tis. € | 8 325 € | 8 325 € |
| Časové rozlíšenie | 245 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Ťačevská 4006/43A, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Kukorelliho 1587/40, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ťačevská 3463/43, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ťačevská 4006/43A, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Kukorelliho 1587/40, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ťačevská 3463/43, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Ťačevská 3463/43, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Kukorelliho 1587/40, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PROFI STAV BARDEJOV s.r.o.
Kpt. Nálepku 2901/64, 08501 Bardejov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.