Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36738549・Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava-Staré mesto・Založené 2007
Obrat 2019
101 €
−99 %Zisk 2019
−189 €
+81 %Aktíva
60 €
−86 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
−1,2 %Zadlženosť
25 716,7 %
+22 086 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-187,1 %
−177 ppZisk / výnosy
ROA
-315,0 %
−78 ppRentabilita aktív
ROE
1,2 %
−5,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−189 €
+81 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−13 tis. €
+3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 479 € | 4 216 € | 2 550 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 2 971 € | 2 183 € | −755 € | −13 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 479 € | 5 043 € | 10 tis. € | 101 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 259 € | 95 € | −1 019 € | −189 € |
| Daň z príjmov | 480 € | 960 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 408 € | 2 803 € | 430 € | 60 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 408 € | 2 803 € | 430 € | 60 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 950 € | 1 824 € | 40 € | 39 € |
| Finančné účty | 458 € | 979 € | 390 € | 21 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 408 € | 2 803 € | 430 € | 60 € |
| Vlastné imanie | −15 tis. € | −15 tis. € | −15 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −21 tis. € | −21 tis. € | −22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 259 € | 95 € | −1 019 € | −189 € |
| Záväzky | 17 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 606 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 000 € | 1 100 € | 1 100 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sady pod Dedovcom 259/26, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Adresa Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Sady pod Dedovcom 259/26, 91451 Trenčianske Teplice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
JUDr. Ján Baláž, s.r.o., v likvidácii
Kýčerského 2/7028, 81105 Bratislava-Staré mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.