Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36739472・Tatranská 56, 97411 Banská Bystrica・Založené 2007
Obrat 2023
6 545 €
+136 %Zisk 2023
4 108 €
+132 %Aktíva
42 tis. €
+6,7 %Vlastný kapitál
−197 tis. €
+2,0 %Zadlženosť
570,0 %
−42 ppHrubá marža
100,0 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
62,8 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,8 %
+5,3 ppRentabilita aktív
ROE
-2,1 %
−1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,18
+7,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 763 €
+149 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,8 %
+6,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−190 tis. €
+2,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 784 € | 2 055 € | 2 772 € | 6 545 € |
| Pridaná hodnota | 3 019 € | 1 664 € | 2 767 € | 6 545 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 784 € | 2 055 € | 2 772 € | 6 545 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 192 € | −1 350 € | 1 767 € | 4 108 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 143 € | 655 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 37 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 37 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € |
| Finančné účty | 5 313 € | 6 250 € | 8 692 € | 13 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 37 tis. € | 37 tis. € | 39 tis. € | 42 tis. € |
| Vlastné imanie | −202 tis. € | −203 tis. € | −201 tis. € | −197 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −208 tis. € | −208 tis. € | −210 tis. € | −208 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 192 € | −1 350 € | 1 767 € | 4 108 € |
| Záväzky | 238 tis. € | 240 tis. € | 240 tis. € | 239 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 231 tis. € | 233 tis. € | 233 tis. € | 232 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 313 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Tatranská 56, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 56, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 56, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.