Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 36739596Rekreačná 3, 92101 PiešťanyZaložené 2007

Obrat 2025

330 tis. €

−11 %
IČO
36739596
DIČ
2022334028
IČ DPH
SK2022334028, podľa §4, registrácia od piatok 20. septembra 2013
Sídlo
Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.Rekreačná 3 92101 Piešťany
Dátum vzniku
štvrtok 15. februára 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/37723/T

Zisk 2025

473 €

+104 %

Aktíva

367 tis. €

+0,6 %

Vlastný kapitál

103 tis. €

+0,5 %

Zadlženosť

72,0 %

Hrubá marža

25,8 %

+4,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+104 %
−7 280 €−92 tis. €7 389 €34 tis. €24 tis. €−27 tis. €−56 tis. €−7 957 €21 tis. €−25 tis. €−13 tis. €473 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−12 %
27 tis. €411 tis. €478 tis. €473 tis. €706 tis. €727 tis. €264 tis. €283 tis. €373 tis. €337 tis. €360 tis. €317 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,1 %

+3,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,1 %

+3,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,5 %

+13 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,54

+11 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

5 198 €

+150 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

90,9 %

+112 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−120 tis. €

+8,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

25,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

27 tis. €2014423 tis. €2015481 tis. €2016484 tis. €2017706 tis. €2018731 tis. €2019278 tis. €2020295 tis. €2021390 tis. €2022339 tis. €2023369 tis. €2024330 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru373 tis. €337 tis. €360 tis. €317 tis. €
Pridaná hodnota108 tis. €78 tis. €79 tis. €82 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti390 tis. €339 tis. €369 tis. €330 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení21 tis. €−25 tis. €−13 tis. €473 €
Daň z príjmov500 €227 €2 218 €4 725 €
Daň z príjmov splatná500 €227 €2 218 €4 725 €

Aktíva

  • Neobežný majetok228 tis. €
  • Obežný majetok139 tis. €
  • Časové rozlíšenie740 €

Pasíva

  • Vlastné imanie103 tis. €
  • Záväzky264 tis. €
  • Časové rozlíšenie67 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom423 tis. €356 tis. €365 tis. €367 tis. €
Neobežný majetok281 tis. €262 tis. €240 tis. €228 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok281 tis. €262 tis. €240 tis. €219 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €8 340 €
Dlhodobý finančný majetok0 €200 €200 €200 €
Obežný majetok140 tis. €92 tis. €124 tis. €139 tis. €
Zásoby76 tis. €56 tis. €37 tis. €51 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky35 tis. €32 tis. €45 tis. €33 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty29 tis. €3 212 €42 tis. €54 tis. €
Časové rozlíšenie2 772 €1 737 €1 000 €740 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky423 tis. €356 tis. €365 tis. €367 tis. €
Vlastné imanie40 tis. €15 tis. €102 tis. €103 tis. €
Základné imanie15 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania2 343 €2 343 €2 343 €2 343 €
HV minulých rokov1 411 €22 tis. €−2 417 €−15 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení21 tis. €−25 tis. €−13 tis. €473 €
Záväzky383 tis. €341 tis. €263 tis. €264 tis. €
Dlhodobé záväzky1 590 €1 748 €1 289 €301 €
Krátkodobé záväzky312 tis. €302 tis. €256 tis. €259 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé33 tis. €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé33 tis. €35 tis. €2 772 €0 €
Rezervy3 011 €2 214 €2 958 €5 109 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €67 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €1 103 €2 873 €0 €0 €0 €500 €227 €2 218 €4 725 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie641,64 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

33 registrovaných činností

  • výroba nápojovPlatné od sobota 11. júna 2022
  • výroba potravinárskych výrobkovPlatné od sobota 11. júna 2022
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 23. decembra 2017
  • donášková službaPlatné od sobota 23. decembra 2017
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/Platné od sobota 23. decembra 2017
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/Platné od sobota 23. decembra 2017
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 23. decembra 2017
  • organizovanie kurzov, školení, prednášok a seminárovPlatné od sobota 23. decembra 2017
  • organizovanie výstav, veľtrhov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatíPlatné od sobota 23. decembra 2017
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajnePlatné sobota 23. decembra 2017 – štvrtok 4. marca 2021

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 6
  • Konateľod streda 19. novembra 2014

    Adresa Dubová 241/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľod streda 19. novembra 2014

    Adresa Vážska 212/36, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika

  • Konateľutorok 26. apríla 2016 – piatok 22. decembra 2017

    Adresa Vodárenská 66, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Konateľutorok 26. apríla 2016 – pondelok 31. mája 2021

    Adresa Slivkový sad 9036/96, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

  • Michal MatysZaniknuté
    Konateľštvrtok 15. februára 2007 – pondelok 22. decembra 2014

    Adresa Horné Orešany 549, 91903 Horné Orešany, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 15. februára 2007 – pondelok 22. decembra 2014

    Adresa Vodárenská 66, 92101 Piešťany, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 21
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. decembra 2022

    Adresa Slivkový sad 96, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel75 %Vklad11 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 5. marca 2021

    Adresa Vážska 212/36, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad3 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 4. januára 2019

    Adresa Dubová 241/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. marca 2021 – utorok 20. decembra 2022

    Adresa Slivkový sad 9036/96, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. marca 2021 – utorok 20. decembra 2022

    Adresa Slivkový sad 9036/96, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad10 500 EUR
  • Peter DemkoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 4. januára 2019 – štvrtok 4. marca 2021

    Adresa A. Hlinku 55, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad3 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 23. decembra 2017 – štvrtok 4. marca 2021

    Adresa Bosáková 7, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel5 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 23. decembra 2017 – štvrtok 4. marca 2021

    Adresa Bosáková 7, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad10 500 EUR
  • Aurel RusnákZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 16. júna 2016 – štvrtok 3. januára 2019

    Adresa Dubová 241/39, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel12,5 %Vklad1 875 EUR
  • Jozef BardíkZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 16. júna 2016 – piatok 22. decembra 2017

    Adresa J. Kupeckého 13, 92101 Piešťany, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad3 000 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/37723/T
Hlavná činnosť
Administratívne a pomocné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

3 zápisy z obchodného registra

  • utorok 23. decembra 2014Zápisnica zo zasadnutia valného zhromaždenia zo dňa 19.11.2014.
  • piatok 21. augusta 2009Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 20.7.2009.
  • štvrtok 15. februára 2007Spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 2.11.2006 v zmysle ust. §§ 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov.
Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Rekreačná 3, 92101 Piešťany

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.