Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36743046・Na Priehon 82, 94905 Nitra・Založené 2007
Obrat 2025
278 tis. €
+18 %Zisk 2025
−9 840 €
−414 %Aktíva
476 tis. €
+8,3 %Vlastný kapitál
92 tis. €
−9,6 %Zadlženosť
80,2 %
+3,9 ppHrubá marža
27,9 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,5 %
−4,9 ppZisk / výnosy
ROA
-2,1 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
-10,7 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,18
−53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 920 €
−278 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,2 %
−54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−79 tis. €
−83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 262 tis. € | 316 tis. € | 236 tis. € | 263 tis. € |
| Pridaná hodnota | 84 tis. € | 126 tis. € | 109 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 262 tis. € | 319 tis. € | 236 tis. € | 278 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 951 € | 23 tis. € | 3 131 € | −9 840 € |
| Daň z príjmov | 844 € | 5 849 € | 1 328 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 844 € | 5 849 € | 1 328 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 429 tis. € | 450 tis. € | 439 tis. € | 476 tis. € |
| Neobežný majetok | 411 tis. € | 426 tis. € | 409 tis. € | 456 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 411 tis. € | 426 tis. € | 409 tis. € | 453 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 2 600 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 5 885 € | 2 277 € | 10 tis. € | 8 687 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 778 € | 15 tis. € | 14 tis. € | 8 245 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 664 € | 3 852 € | 1 612 € | 358 € |
| Časové rozlíšenie | 3 760 € | 3 593 € | 3 439 € | 2 653 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 429 tis. € | 450 tis. € | 439 tis. € | 476 tis. € |
| Vlastné imanie | 76 tis. € | 99 tis. € | 102 tis. € | 92 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 158 € | 2 158 € | 2 158 € | 2 158 € |
| HV minulých rokov | 66 tis. € | 67 tis. € | 90 tis. € | 93 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 951 € | 23 tis. € | 3 131 € | −9 840 € |
| Záväzky | 351 tis. € | 349 tis. € | 335 tis. € | 382 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 306 € | 334 € | 333 € | 334 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 66 tis. € | 70 tis. € | 97 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 263 tis. € | 247 tis. € | 218 tis. € | 238 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 29 tis. € | 35 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Rezervy | 421 € | 971 € | 873 € | 638 € |
| Časové rozlíšenie | 1 821 € | 1 979 € | 1 903 € | 1 790 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Dvorčanská 438/54, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Dvorčanská 438/54, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Dvorčanská 438/54, 94905 Nitra - Dolné Krškany, Slovenská republika
Adresa Dvorčanská 438/54, 94905 Nitra - Dolné Krškany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.