Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36744131・Cintorínska 6, 98401 Lučenec・Založené 2007
Obrat 2025
5 838 €
−43 %Zisk 2025
−14 tis. €
+9,4 %Aktíva
7 569 €
−19 %Vlastný kapitál
−123 tis. €
−13 %Zadlženosť
1 719,2 %
+460 ppHrubá marža
-2,0 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-246,3 %
−92 ppZisk / výnosy
ROA
-190,0 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
11,7 %
−2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
+9,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−122 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 5 838 € |
| Pridaná hodnota | −3 069 € | 17 tis. € | −1 328 € | −118 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 38 tis. € | 10 tis. € | 5 838 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −36 tis. € | 13 tis. € | −16 tis. € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 29 tis. € | 9 334 € | 7 569 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 29 tis. € | 9 334 € | 7 569 € |
| Zásoby | 2 208 € | 2 067 € | 2 001 € | 2 029 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 890 € | 21 tis. € | 767 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 6 567 € | 6 566 € | 5 540 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 29 tis. € | 9 334 € | 7 569 € |
| Vlastné imanie | −105 tis. € | −92 tis. € | −108 tis. € | −123 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −82 tis. € | −117 tis. € | −105 tis. € | −121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −36 tis. € | 13 tis. € | −16 tis. € | −14 tis. € |
| Záväzky | 120 tis. € | 122 tis. € | 118 tis. € | 130 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 120 tis. € | 122 tis. € | 117 tis. € | 129 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Lazná 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lazná 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lazná 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lázna 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lázna 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lázna 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lázna 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Adresa Lázna 254/37, 98552 Divín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.