Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36745316・Petzvalova 21, 91701 Trnava・Založené 2007
Obrat 2025
940 tis. €
−15 %Zisk 2025
6 917 €
−94 %Aktíva
485 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
351 tis. €
+2,0 %Zadlženosť
27,3 %
−6,2 ppHrubá marža
36,2 %
−8,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
−20 ppRentabilita aktív
ROE
2,0 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,44
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−91 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
48,6 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
365 tis. €
−5,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 961 tis. € | 861 tis. € | 1,04 mil. € | 933 tis. € |
| Pridaná hodnota | 338 tis. € | 376 tis. € | 467 tis. € | 337 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 969 tis. € | 892 tis. € | 1,11 mil. € | 940 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 26 tis. € | 69 tis. € | 124 tis. € | 6 917 € |
| Daň z príjmov | 6 520 € | 17 tis. € | 33 tis. € | 6 537 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 520 € | 17 tis. € | 33 tis. € | 6 537 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 416 tis. € | 501 tis. € | 571 tis. € | 485 tis. € |
| Neobežný majetok | 66 tis. € | 125 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 66 tis. € | 125 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 342 tis. € | 368 tis. € | 510 tis. € | 447 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 3 186 € | 2 794 € | 7 388 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 8 166 € | 13 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 216 tis. € | 129 tis. € | 156 tis. € | 173 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 118 tis. € | 224 tis. € | 335 tis. € | 246 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 977 € | 7 377 € | 9 435 € | 9 541 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 416 tis. € | 501 tis. € | 571 tis. € | 485 tis. € |
| Vlastné imanie | 152 tis. € | 221 tis. € | 344 tis. € | 351 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| HV minulých rokov | 118 tis. € | 144 tis. € | 213 tis. € | 337 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 26 tis. € | 69 tis. € | 124 tis. € | 6 917 € |
| Záväzky | 178 tis. € | 211 tis. € | 191 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 360 € | 65 tis. € | 39 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 170 tis. € | 106 tis. € | 125 tis. € | 82 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 31 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 994 € | 8 179 € | 4 808 € | 5 940 € |
| Časové rozlíšenie | 86 tis. € | 69 tis. € | 35 tis. € | 1 477 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Ulica Pavla Mudroňa 7609/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Pavla Mudroňa 7609/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Saleziánska 6730/48, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Pavla Mudroňa 7609/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Ulica Pavla Mudroňa 7609/12, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Saleziánska 6730/48, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.