Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36745910・Ťahanovské riadky 276/89, 04001 Košice - mestská časť Sever・Založené 2007
Obrat 2025
560 tis. €
−30 %Zisk 2025
11 tis. €
−71 %Aktíva
211 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
79 tis. €
+16 %Zadlženosť
62,5 %
−13 ppHrubá marža
17,6 %
−0,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
−8,5 ppRentabilita aktív
ROE
13,9 %
−42 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,19
−3,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,8 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 552 tis. € | 687 tis. € | 785 tis. € | 559 tis. € |
| Pridaná hodnota | 98 tis. € | 105 tis. € | 141 tis. € | 99 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 558 tis. € | 711 tis. € | 796 tis. € | 560 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 9 675 € | 38 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 526 € | 6 185 € | 8 342 € | 4 682 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 117 tis. € | 203 tis. € | 275 tis. € | 211 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 101 tis. € | 75 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 101 tis. € | 75 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 95 tis. € | 102 tis. € | 200 tis. € | 137 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 86 tis. € | 88 tis. € | 125 tis. € | 78 tis. € |
| Finančné účty | 8 770 € | 14 tis. € | 74 tis. € | 59 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 117 tis. € | 203 tis. € | 275 tis. € | 211 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 723 € | 30 tis. € | 68 tis. € | 79 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −121 tis. € | −102 tis. € | −93 tis. € | −55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 9 675 € | 38 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 112 tis. € | 173 tis. € | 207 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 448 € | 993 € | 968 € | 948 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 141 tis. € | 162 tis. € | 115 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 30 tis. € | 43 tis. € | 16 tis. € |
| Rezervy | 349 € | 774 € | 774 € | −574 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Družstevná 44/7, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Družstevná 44/7, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 194/5, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 194/5, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Družstevná 44/7, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Družstevná 44/7, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 194/5, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Hlavná 194/5, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Adresa Parchovany 194, 07662 Parchovany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ENVIRON - ECS, s.r.o.
Ťahanovské riadky 276/89, 04001 Košice - mestská časť Sever
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.