Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

DCCATERING s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36748552Nižovec 10, 96001 ZvolenZaložené 2007

Obrat 2025

2,67 mil. €

+1,1 %
IČO
36748552
DIČ
2022336129
IČ DPH
SK2022336129, podľa §4, registrácia od streda 14. marca 2007
Sídlo
DCCATERING s.r.o.Nižovec 10 96001 Zvolen
Dátum vzniku
streda 7. marca 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/12774/S

Zisk 2025

5 547 €

−49 %

Aktíva

1,0 mil. €

+7,9 %

Vlastný kapitál

96 tis. €

+6,1 %

Zadlženosť

90,4 %

+0,2 pp

Hrubá marža

50,4 %

−0,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−49 %
−14 tis. €−6 415 €20 tis. €5 385 €21 tis. €−8 024 €5 571 €−5 302 €3 468 €2 819 €11 tis. €5 547 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+1,3 %
674 tis. €939 tis. €1,03 mil. €1,26 mil. €1,37 mil. €1,47 mil. €1,18 mil. €1,55 mil. €2,28 mil. €2,55 mil. €2,63 mil. €2,67 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,2 %

−0,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,6 %

−0,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,8 %

−6,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,05

+3,8 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

9 387 €

−50 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

40,9 %

−0,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

42 tis. €

+393 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

678 tis. €2014948 tis. €20151,05 mil. €20161,27 mil. €20171,38 mil. €20181,49 mil. €20191,23 mil. €20201,63 mil. €20212,31 mil. €20222,56 mil. €20232,64 mil. €20242,67 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2,28 mil. €2,55 mil. €2,63 mil. €2,67 mil. €
Pridaná hodnota997 tis. €1,28 mil. €1,34 mil. €1,34 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti2,31 mil. €2,56 mil. €2,64 mil. €2,67 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 468 €2 819 €11 tis. €5 547 €
Daň z príjmov2 048 €2 501 €7 702 €3 840 €
Daň z príjmov splatná2 048 €2 501 €7 702 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok104 tis. €
  • Obežný majetok893 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 445 €

Pasíva

  • Vlastné imanie96 tis. €
  • Záväzky904 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom643 tis. €800 tis. €927 tis. €1,0 mil. €
Neobežný majetok91 tis. €93 tis. €128 tis. €104 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok91 tis. €93 tis. €128 tis. €104 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok551 tis. €706 tis. €796 tis. €893 tis. €
Zásoby40 tis. €42 tis. €65 tis. €40 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky369 tis. €384 tis. €413 tis. €381 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty143 tis. €280 tis. €319 tis. €472 tis. €
Časové rozlíšenie1 726 €1 562 €2 399 €3 445 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky643 tis. €800 tis. €927 tis. €1,0 mil. €
Vlastné imanie77 tis. €80 tis. €90 tis. €96 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
Fondy a iné zložky vlastného imania665 €665 €665 €665 €
HV minulých rokov66 tis. €69 tis. €72 tis. €83 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 472 €2 819 €11 tis. €5 548 €
Záväzky567 tis. €721 tis. €836 tis. €904 tis. €
Dlhodobé záväzky21 tis. €16 tis. €24 tis. €32 tis. €
Krátkodobé záväzky529 tis. €677 tis. €788 tis. €851 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy17 tis. €27 tis. €25 tis. €21 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 880 €5 097 €−900 €6 417 €0 €2 338 €1 455 €2 048 €2 501 €7 702 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie3 059,23 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od štvrtok 28. marca 2024
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 7. marca 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 7. marca 2007
  • pohostinská činnosťPlatné od streda 7. marca 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovPlatné od streda 7. marca 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálPlatné od streda 7. marca 2007
  • prekladateľské a tlmočnícke služby okrem činností, na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povoleniePlatné od streda 7. marca 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 7. marca 2007
  • prenájom osobných a úžitkových vozidielPlatné od streda 7. marca 2007
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 7. marca 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 7. marca 2007

    Adresa Kostolná 204, 96212 Detva, Slovenská republika

  • Konateľod streda 7. marca 2007

    Adresa Kriváň 412, 96204 Kriváň, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 28. marca 2024

    Adresa Kostolná 204, 96212 Detva, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 28. marca 2024

    Adresa Kriváň 412, 96204 Kriváň, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 7. novembra 2009 – streda 27. marca 2024

    Adresa Kostolná 204, 96212 Detva, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Martin NôtaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 7. novembra 2009 – streda 27. marca 2024

    Adresa Kriváň 412, 96204 Kriváň, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 319,39 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 7. marca 2007 – piatok 6. novembra 2009

    Adresa Kostolná 204, 96212 Detva, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Martin NôtaZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 7. marca 2007 – piatok 6. novembra 2009

    Adresa Kriváň 412, 96204 Kriváň, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/12774/S
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
DCCATERING s.r.o.

Sídlo spoločnosti

DCCATERING s.r.o.

Nižovec 10, 96001 Zvolen

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.