Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36749192・Palešovo Námestie 359/44, 05304 Spišské Podhradie・Založené 2007
Obrat 2025
338 tis. €
−11 %Zisk 2025
24 €
−100 %Aktíva
508 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
65 tis. €
−1,5 %Zadlženosť
87,2 %
+2,2 ppHrubá marža
24,1 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,0 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,0 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
0,0 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,99
−7,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 944 €
−72 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
98,8 %
+71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
525 tis. €
+6,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 258 tis. € | 253 tis. € | 365 tis. € | 338 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 14 tis. € | 42 tis. € | 82 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 260 tis. € | 253 tis. € | 378 tis. € | 338 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 404 € | 3 788 € | 4 978 € | 24 € |
| Daň z príjmov | 246 € | 1 466 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 268 tis. € | 332 tis. € | 442 tis. € | 508 tis. € |
| Neobežný majetok | 19 tis. € | −218 tis. € | −163 tis. € | −149 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 19 tis. € | 32 tis. € | 45 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | −250 tis. € | −208 tis. € | −167 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 249 tis. € | 550 tis. € | 605 tis. € | 657 tis. € |
| Zásoby | 196 tis. € | 532 tis. € | 585 tis. € | 640 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 8 265 € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 43 tis. € | 10 tis. € | 4 051 € | 6 384 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 268 tis. € | 332 tis. € | 442 tis. € | 508 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 61 tis. € | 66 tis. € | 65 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 50 tis. € | 54 tis. € | 58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 404 € | 3 788 € | 4 978 € | 24 € |
| Záväzky | 210 tis. € | 271 tis. € | 376 tis. € | 443 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 38 tis. € | 60 tis. € | 87 tis. € | 71 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 70 tis. € | 124 tis. € | 112 tis. € | 132 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 94 tis. € | 73 tis. € | 52 tis. € | 67 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 122 € | 14 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
55 registrovaných činností
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 72/52, 05304 Spišské Podhradie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
J-UNIT, s.r.o.
Palešovo Námestie 359/44, 05304 Spišské Podhradie
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.