Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36750417・Narcisová 1614/7, 90041 Rovinka・Založené 2007
Obrat 2025
1 454 €
−85 %Zisk 2025
−3 652 €
−856 %Aktíva
18 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
14 tis. €
−0,9 %Zadlženosť
25,2 %
−9,2 ppHrubá marža
-167,3 %
−178 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-251,2 %
−247 ppZisk / výnosy
ROA
-19,8 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-26,5 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
54,28
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 312 €
−7 786 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,3 %
+799 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 18 tis. € | 9 903 € | 1 454 € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 1 116 € | 1 075 € | −2 433 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 29 tis. € | 18 tis. € | 9 903 € | 1 454 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 824 € | −6 170 € | −382 € | −3 652 € |
| Daň z príjmov | 1 047 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 047 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 625 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 269 € | 332 € | 536 € | 340 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 213 € | 505 € | 505 € | 505 € |
| HV minulých rokov | 4 051 € | 9 583 € | 7 173 € | 6 791 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 824 € | −6 170 € | −382 € | −3 652 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 9 876 € | 7 307 € | 4 653 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 161 € | 0 € | 443 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 13 tis. € | 9 876 € | 6 864 € | 4 313 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Narcisová 1614/7, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Jurkovičova 6579/12, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Narcisová 1614/7, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Jurkovičova 6579/12, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jurkovičova 6579/12, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.