Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36751359・Budyšínska 20, 83103 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
164 tis. €
−7,5 %Zisk 2025
89 tis. €
+299 %Aktíva
274 tis. €
+145 %Vlastný kapitál
179 tis. €
+99 %Zadlženosť
34,7 %
+15 ppHrubá marža
74,5 %
+56 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
54,2 %
+42 ppZisk / výnosy
ROA
32,5 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
49,8 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,48
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
113 tis. €
+294 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
136 tis. €
+48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 137 tis. € | 264 tis. € | 177 tis. € | 164 tis. € |
| Pridaná hodnota | 38 tis. € | 88 tis. € | 33 tis. € | 122 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 137 tis. € | 267 tis. € | 177 tis. € | 164 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 21 tis. € | 69 tis. € | 22 tis. € | 89 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 801 € | 19 tis. € | 6 346 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 6 801 € | 19 tis. € | 6 346 € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 50 tis. € | 222 tis. € | 112 tis. € | 274 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 450 € | 2 984 € | 1 256 € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 450 € | 2 984 € | 1 256 € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 219 tis. € | 110 tis. € | 227 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 5 674 € | 5 674 € | 57 tis. € | 57 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 181 tis. € | 9 074 € | 127 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 32 tis. € | 44 tis. € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 880 € | 0 € | 275 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 50 tis. € | 222 tis. € | 112 tis. € | 274 tis. € |
| Vlastné imanie | 19 tis. € | 87 tis. € | 90 tis. € | 179 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −27 tis. € | −6 474 € | 42 tis. € | 64 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 21 tis. € | 69 tis. € | 22 tis. € | 89 tis. € |
| Záväzky | 31 tis. € | 134 tis. € | 22 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 485 € | 485 € | 487 € | 523 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 131 tis. € | 19 tis. € | 91 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 3 000 € | 3 000 € | 3 000 € | 3 000 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 3 742 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Budyšínska 20, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Česká 21, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Budyšínska, 20, 831 03, Bratislava, Bratislava
Adresa Budyšínska 20, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Česká 21, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Budyšínska, 20, 831 03, Bratislava, Bratislava
Adresa Česká, 21, 831 03, Bratislava, Bratislava
Adresa Budyšínska, 20, 831 03, Bratislava, Bratislava
Adresa Budyšínska, 20, 831 03, Bratislava, Bratislava
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.
Budyšínska 20, 83103 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.