Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36759091・Národná 3707/34, 010 01 Žilina・Založené 2007
Obrat 2024
2,4 mil. €
−34 %Zisk 2024
23 tis. €
−5,3 %Aktíva
1,77 mil. €
+2,0 %Vlastný kapitál
382 tis. €
+6,3 %Zadlženosť
78,4 %
−0,9 ppHrubá marža
13,7 %
−1,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
5,9 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,52
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
30 tis. €
−16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
−9,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
344 tis. €
+132 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,14 mil. € | 1,95 mil. € | 3,76 mil. € | 2,42 mil. € |
| Pridaná hodnota | 191 tis. € | 400 tis. € | 565 tis. € | 331 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,16 mil. € | 2,24 mil. € | 3,62 mil. € | 2,4 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 992 € | 9 042 € | 11 tis. € | 6 938 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 992 € | 9 042 € | 11 tis. € | 6 938 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,58 mil. € | 1,61 mil. € | 1,74 mil. € | 1,77 mil. € |
| Neobežný majetok | 792 tis. € | 797 tis. € | 833 tis. € | 760 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 792 tis. € | 797 tis. € | 755 tis. € | 668 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 78 tis. € | 92 tis. € |
| Obežný majetok | 775 tis. € | 802 tis. € | 894 tis. € | 1,0 mil. € |
| Zásoby | 94 tis. € | 424 tis. € | 306 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 12 tis. € | 1 € | 5 000 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 266 tis. € | 89 tis. € | 194 tis. € | 233 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 404 tis. € | 289 tis. € | 389 tis. € | 567 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 15 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,58 mil. € | 1,61 mil. € | 1,74 mil. € | 1,77 mil. € |
| Vlastné imanie | 314 tis. € | 336 tis. € | 360 tis. € | 382 tis. € |
| Základné imanie | 6 900 € | 6 900 € | 6 900 € | 6 900 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 860 € | 1 860 € | 1 860 € | 1 860 € |
| HV minulých rokov | 281 tis. € | 306 tis. € | 327 tis. € | 351 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 1,27 mil. € | 1,28 mil. € | 1,38 mil. € | 1,39 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 030 € | 2 897 € | 3 771 € | 4 178 € |
| Krátkodobé záväzky | 597 tis. € | 608 tis. € | 745 tis. € | 656 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 450 tis. € | 439 tis. € | 78 tis. € | 106 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 219 tis. € | 225 tis. € | 550 tis. € | 623 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Belá 932, Belá, Slovenská republika
Adresa Rojková 754, Belá, Slovenská republika
Adresa Račnica 729, Belá, Slovenská republika
Adresa Biely Potok 676, Terchová, Slovenská republika
Adresa Belá 932, 01305 Belá, Slovenská republika
Adresa Rojková 754, Belá, Slovenská republika
Adresa Belá 932, Belá, Slovenská republika
Adresa Belá 932, 01305 Belá, Slovenská republika
Adresa Rojková 754, Belá, Slovenská republika
Adresa Biely Potok 676, Terchová, Slovenská republika
Adresa Belá 932, Belá, Slovenská republika
Adresa Rojková 754, Belá, Slovenská republika
Adresa Račnica 729, Belá, Slovenská republika
Adresa Biely Potok 676, Terchová, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.