Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36760072・Podvysoká 409, 02357 Podvysoká・Založené 2007
Obrat 2025
389 tis. €
−58 %Zisk 2025
−801 €
+91 %Aktíva
488 tis. €
+0,9 %Vlastný kapitál
121 tis. €
−0,7 %Zadlženosť
75,1 %
+0,4 ppHrubá marža
27,4 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
-0,2 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-0,7 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,34
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 119 €
+123 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
171,6 %
+251 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−225 tis. €
−4,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 818 tis. € | 977 tis. € | 914 tis. € | 381 tis. € |
| Pridaná hodnota | 141 tis. € | 142 tis. € | 116 tis. € | 105 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 822 tis. € | 980 tis. € | 919 tis. € | 389 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −21 tis. € | −4 852 € | −8 676 € | −801 € |
| Daň z príjmov | 39 € | 110 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 39 € | 110 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 538 tis. € | 496 tis. € | 483 tis. € | 488 tis. € |
| Neobežný majetok | 381 tis. € | 355 tis. € | 342 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 381 tis. € | 355 tis. € | 342 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 154 tis. € | 139 tis. € | 139 tis. € | 118 tis. € |
| Zásoby | 94 tis. € | 96 tis. € | 97 tis. € | 87 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 28 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € | 1 753 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 14 tis. € | 11 tis. € | 29 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 983 € | 2 250 € | 2 753 € | 4 008 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 538 tis. € | 496 tis. € | 483 tis. € | 488 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 41 tis. € | 122 tis. € | 121 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 59 tis. € | 38 tis. € | 33 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −21 tis. € | −4 852 € | −8 676 € | −801 € |
| Záväzky | 492 tis. € | 455 tis. € | 361 tis. € | 366 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 392 € | 28 € | 31 € | −8 € |
| Krátkodobé záväzky | 389 tis. € | 354 tis. € | 353 tis. € | 343 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 90 tis. € | 90 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 850 € | 8 291 € | 5 975 € | 20 tis. € |
| Rezervy | 4 195 € | 2 331 € | 1 795 € | 3 124 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Korňa 622, Korňa, Slovenská republika
Adresa Závodie 36, Turzovka, Slovenská republika
Adresa Závodie 36, 02354 Turzovka, Slovenská republika
Adresa Korňa 622, Korňa, Slovenská republika
Adresa Závodie 36, Turzovka, Slovenská republika
Adresa Korňa 622, Korňa, Slovenská republika
Adresa Závodie 36, Turzovka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.