Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36761354・Hrabovčík 10, 08901 Hrabovčík・Založené 2007
Obrat 2025
464 tis. €
−21 %Zisk 2025
9 395 €
+11 %Aktíva
495 tis. €
−2,4 %Vlastný kapitál
468 tis. €
+1,8 %Zadlženosť
5,5 %
−3,9 ppHrubá marža
41,8 %
+5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
2,0 %
+0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
18,24
+102 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
−8,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,0 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
336 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 921 tis. € | 607 tis. € | 581 tis. € | 435 tis. € |
| Pridaná hodnota | 272 tis. € | 124 tis. € | 209 tis. € | 182 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 932 tis. € | 645 tis. € | 590 tis. € | 464 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 72 tis. € | −64 tis. € | 8 470 € | 9 395 € |
| Daň z príjmov | 7 851 € | 0 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 7 851 € | 0 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 562 tis. € | 486 tis. € | 507 tis. € | 495 tis. € |
| Neobežný majetok | 194 tis. € | 212 tis. € | 194 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 194 tis. € | 212 tis. € | 194 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 365 tis. € | 271 tis. € | 311 tis. € | 356 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 8 324 € | 4 070 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 125 tis. € | 106 tis. € | 102 tis. € | 134 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 240 tis. € | 166 tis. € | 201 tis. € | 217 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 391 € | 2 966 € | 2 394 € | 5 984 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 562 tis. € | 486 tis. € | 507 tis. € | 495 tis. € |
| Vlastné imanie | 513 tis. € | 449 tis. € | 459 tis. € | 468 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 8 000 € | 8 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 839 € |
| HV minulých rokov | 278 tis. € | 350 tis. € | 286 tis. € | 293 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 72 tis. € | −64 tis. € | 8 470 € | 9 395 € |
| Záväzky | 49 tis. € | 37 tis. € | 48 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 131 € | 6 754 € | 3 779 € | 5 313 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 15 tis. € | 34 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 15 tis. € | 7 000 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 2 613 € | 2 427 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Hrabovčík 133, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 136, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 09041 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Part. Kmiťa 237/12, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 09041 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 09041 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 133, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Part. Kmiťa 237/12, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 08901 Hrabovčík, Slovenská republika
Adresa Hrabovčík 10, 09041 Hrabovčík, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.