Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36761702・P. Hostinského 5226/38, 97901 Rimavská Sobota・Založené 2007
Obrat 2022
1,47 mil. €
−56 %Zisk 2022
1,16 mil. €
+310 %Aktíva
297 tis. €
−90 %Vlastný kapitál
2,73 mil. €
+74 %Zadlženosť
-817,3 %
−819 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
79,1 %
+71 ppZisk / výnosy
ROA
390,8 %
+382 ppRentabilita aktív
ROE
42,6 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,12
−100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1,47 mil. €
+298 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,73 mil. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 234 tis. € | 429 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 213 tis. € | 378 tis. € | −5 642 € | −1 500 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 297 tis. € | 554 tis. € | 3,34 mil. € | 1,47 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 120 tis. € | 198 tis. € | 283 tis. € | 1,16 mil. € |
| Daň z príjmov | 32 tis. € | 53 tis. € | 86 tis. € | 309 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 32 tis. € | 53 tis. € | 86 tis. € | 309 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,26 mil. € | 3,24 mil. € | 3,09 mil. € | 297 tis. € |
| Neobežný majetok | 3,2 mil. € | 2,96 mil. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3,2 mil. € | 2,96 mil. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 57 tis. € | 283 tis. € | 3,09 mil. € | 297 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3,08 mil. € | 297 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 1 500 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 57 tis. € | 283 tis. € | 12 tis. € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 1 609 € | 1 610 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,26 mil. € | 3,24 mil. € | 3,09 mil. € | 297 tis. € |
| Vlastné imanie | 1,08 mil. € | 1,28 mil. € | 1,56 mil. € | 2,73 mil. € |
| Základné imanie | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € | 6 638 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 956 tis. € | 1,08 mil. € | 1,27 mil. € | 1,56 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 120 tis. € | 198 tis. € | 283 tis. € | 1,16 mil. € |
| Záväzky | 487 tis. € | 398 tis. € | 57 tis. € | −2,43 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 477 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 447 € | 398 tis. € | 57 tis. € | −2,43 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 1,69 mil. € | 1,56 mil. € | 1,47 mil. € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Úzka 1, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Adresa Úzka 1, 98201 Tornaľa, Slovenská republika
Adresa Močiar 483/18, 98001 Rimavské Janovce, Slovenská republika
Adresa Tleskačova 1695/6, 66434 Kuřim, Česká republika
Adresa Westlakes Drive 1050, 19312 Berwyn, Spojené štáty americké
Adresa Oberer Hallgarten 23, 56377 Nassau, Nemecká spolková republika
Adresa Josef-Raps-Str. 5, 80805 Mníchov, Nemecká spolková republika
Adresa Močiar 483, 98001 Rimavské Janovce, Slovenská republika
Adresa Place Guillaume II 46, L-1648 Luxembourg, Luxemburské veľkovojvodstvo
Adresa Dunantstrasse 12, 8570 Weinfelden, Švajčiarska konfederácia
Adresa Dunantstrasse, 12, 8570, Weinfelden, Švajčiarsko
Adresa Dunantstrasse, 12, 8570, Weinfelden, Švajčiarsko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
KISSLING INVEST SLOVENSKO s.r.o. „v likvidácii“
P. Hostinského 5226/38, 97901 Rimavská Sobota
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.