Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

P.I.M. C & S, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36762717Halalovka 2878/38, 91108 TrenčínZaložené 2007

Obrat 2025

0

IČO
36762717
DIČ
2022361462
IČ DPH
Sídlo
P.I.M. C & S, s.r.o.Halalovka 2878/38 91108 Trenčín
Dátum vzniku
štvrtok 5. apríla 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/17723/R

Zisk 2025

−434 €

−2,4 %

Aktíva

15 tis. €

−0,3 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

−3,0 %

Zadlženosť

5,0 %

+2,6 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−2,4 %
93 €2 936 €1 142 €0 €0 €0 €802 €−11 €−96 €−424 €−434 €20142015201720182019202020212022202320242025

Tržby

5 945 €5 000 €48 tis. €7 200 €29 tis. €0 €944 €1 416 €0 €0 €0 €20142015201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-3,0 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

-3,1 %

−0,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

21,50

−50 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−94 €

−12 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-361,7 %

+43 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

14 tis. €

−2,7 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-21,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Úročený dlh

47 €

+1 467 %

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6 295 €20145 000 €201548 tis. €20177 200 €201829 tis. €20190 €2020944 €20211 416 €20220 €20230 €20240 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1 416 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota71 €0 €0 €0 €
Výnosy z hospodárskej činnosti1 416 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−11 €−96 €−424 €−434 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok15 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky727 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom15 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok15 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
Finančné účty452 €436 €355 €355 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky15 tis. €15 tis. €15 tis. €15 tis. €
Vlastné imanie15 tis. €15 tis. €14 tis. €14 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov8 012 €8 001 €7 905 €7 481 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−11 €−96 €−424 €−434 €
Záväzky0 €0 €343 €727 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky0 €0 €340 €680 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €3 €47 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €828 €480 €0 €0 €0 €142 €0 €0 €340 €340 €20142015201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dátPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • faktoring a forfaitingPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti informatiky a elektronických zariadení na spracovanie dátPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • nechtová modelážPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)Platné od štvrtok 5. apríla 2007
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromPlatné od štvrtok 5. apríla 2007
  • predaj nápojov na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 5. apríla 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 1. apríla 2015

    Adresa Halalovka 2878/38, 91108 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 5. apríla 2007 – piatok 5. júna 2015

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 5. apríla 2007 – piatok 5. júna 2015

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 6. júna 2015

    Adresa Halalovka 2878/38, 91108 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 640 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. marca 2011 – piatok 5. júna 2015

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 23. marca 2011 – piatok 5. júna 2015

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. apríla 2007 – utorok 22. marca 2011

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 5. apríla 2007 – utorok 22. marca 2011

    Adresa Hlavná 503/29, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad100 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/17723/R
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
P.I.M. C & S, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

P.I.M. C & S, s.r.o.

Halalovka 2878/38, 91108 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.