Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36763161・Jána Erdélyiho 588/34, 07901 Veľké Kapušany・Založené 2007
Obrat 2025
2 380 €
+120 %Zisk 2025
1 021 €
+180 %Aktíva
9 547 €
+12 %Vlastný kapitál
9 181 €
+12 %Zadlženosť
3,8 %
−0,4 ppHrubá marža
57,4 %
+145 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
42,9 %
+161 ppZisk / výnosy
ROA
10,7 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
11,1 %
+27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
26,08
+9,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 361 €
+245 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,0 %
+61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 181 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 885 € | 2 256 € | 1 080 € | 2 380 € |
| Pridaná hodnota | −189 € | 912 € | −942 € | 1 365 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 885 € | 2 256 € | 1 081 € | 2 380 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −222 € | 911 € | −1 281 € | 1 021 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 548 € | 9 454 € | 8 520 € | 9 547 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 548 € | 9 454 € | 8 520 € | 9 547 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 356 € | 566 € | 1 950 € |
| Finančné účty | 8 548 € | 8 098 € | 7 954 € | 7 597 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 548 € | 9 454 € | 8 520 € | 9 547 € |
| Vlastné imanie | 8 531 € | 9 442 € | 8 161 € | 9 181 € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 1 449 € | 1 227 € | 2 138 € | 856 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −222 € | 911 € | −1 281 € | 1 021 € |
| Záväzky | 17 € | 12 € | 359 € | 366 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 € | 12 € | 359 € | 366 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Jána Erdélyiho 588/34, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. LNT 85/12, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa Jána Erdélyiho 588/34, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. Centrum I 921/21, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. Centrum I 921/21, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Adresa sídl. LNT 85/12, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.