Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36763454・Hontianska cesta 4, 93601 Šahy・Založené 2007
Obrat 2025
11 tis. €
−95 %Zisk 2025
3 785 €
−60 %Aktíva
37 tis. €
−32 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+23 %Zadlženosť
31,5 %
−31 ppHrubá marža
61,1 %
+55 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,0 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
10,3 %
−7,0 ppRentabilita aktív
ROE
15,1 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,17
−31 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 241 €
−59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,8 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
25 tis. €
−41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-32,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 518 tis. € | 479 tis. € | 193 tis. € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 752 € | −2 948 € | 12 tis. € | 6 418 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 518 tis. € | 479 tis. € | 193 tis. € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −26 tis. € | −14 tis. € | 9 379 € | 3 785 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 456 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 110 tis. € | 117 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| Neobežný majetok | −9 161 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | −9 161 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 119 tis. € | 117 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 114 tis. € | 115 tis. € | 51 tis. € | 35 tis. € |
| Finančné účty | 4 646 € | 2 554 € | 3 065 € | 2 040 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 110 tis. € | 117 tis. € | 54 tis. € | 37 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 11 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 18 tis. € | 4 351 € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −26 tis. € | −14 tis. € | 9 379 € | 3 785 € |
| Záväzky | 95 tis. € | 106 tis. € | 34 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 95 tis. € | 106 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 57 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Bihari utca, 51, 2030, Érd, Maďarská republika
Adresa Unoka utca 68, 1131 Budapest 13, Maďarsko
Adresa Kerekes utca, 6, 1135, Budapest 13, Maďarská republika
Adresa Unoka utca 68, 1131 Budapest 13, Maďarsko
Adresa Bihari utca, 51, 2030, Érd, Maďarská republika
Adresa Kerekes utca, 6, 1135, Budapest 13, Maďarská republika
Adresa Bihari utca, 51, 2030, Érd, Maďarská republika
Adresa Kerekes utca, 6, 1135, Budapest 13, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.