Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36764531・Einsteinova 3677/11, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2007
Obrat 2025
3,52 mil. €
−15 %Zisk 2025
−312 tis. €
−1 696 %Aktíva
505 tis. €
+27 %Vlastný kapitál
−3,57 mil. €
−8,8 %Zadlženosť
806,8 %
−121 ppHrubá marža
26,8 %
−3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,9 %
−9,4 ppZisk / výnosy
ROA
-61,8 %
−67 ppRentabilita aktív
ROE
8,7 %
+9,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,14
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−306 tis. €
−1 170 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,1 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2,71 mil. €
−12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,99 mil. € | 4,56 mil. € | 3,94 mil. € | 3,34 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,05 mil. € | 1,29 mil. € | 1,2 mil. € | 897 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,15 mil. € | 4,74 mil. € | 4,15 mil. € | 3,52 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −274 tis. € | −10 tis. € | 20 tis. € | −312 tis. € |
| Daň z príjmov | −42 € | 72 € | 9 024 € | 6 471 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 30 € | 8 961 € | 6 492 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 828 tis. € | 568 tis. € | 396 tis. € | 505 tis. € |
| Neobežný majetok | 606 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 606 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 817 tis. € | 547 tis. € | 345 tis. € | 450 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 735 € | 693 € | 630 € | 651 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 779 tis. € | 434 tis. € | 285 tis. € | 389 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 37 tis. € | 112 tis. € | 59 tis. € | 61 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 10 tis. € | 21 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 828 tis. € | 568 tis. € | 396 tis. € | 505 tis. € |
| Vlastné imanie | −3,24 mil. € | −3,24 mil. € | −3,28 mil. € | −3,57 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −2,98 mil. € | −3,24 mil. € | −3,31 mil. € | −3,27 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −274 tis. € | −10 tis. € | 20 tis. € | −312 tis. € |
| Záväzky | 4,07 mil. € | 3,81 mil. € | 3,68 mil. € | 4,08 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 909 tis. € | 908 tis. € | 903 tis. € | 896 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 3,15 mil. € | 2,87 mil. € | 2,76 mil. € | 3,16 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 13 tis. € | 29 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Adresa Molenstraat 37, 2288 Grobbendonk, Belgické kráľovstvo
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Adresa Molenstraat 37, 2288 Grobbendonk, Belgické kráľovstvo
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Adresa Molenstraat, 38, 2288, Grobbendonk, Belgicko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
SLONATRANS, s.r.o.
Einsteinova 3677/11, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.