Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36770388・Trenčianska 680/14, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2007
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−340 €
+6,3 %Aktíva
3 618 €
−8,6 %Vlastný kapitál
3 278 €
−9,4 %Zadlženosť
9,4 %
+0,8 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-9,4 %
−0,2 ppRentabilita aktív
ROE
-10,4 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,64
−8,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
0 €
+100 %Zisk + daň z príjmov
Čistý pracovný kapitál
3 278 €
−9,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−3 379 €
+0,0 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Stupeň samofinancovania
90,6 %
−0,8 ppVlastné imanie / aktíva celkom
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | −363 € | −340 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3 982 € | 3 982 € | 3 958 € | 3 618 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 982 € | 3 982 € | 3 958 € | 3 618 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 603 € | 603 € | 579 € | 239 € |
| Finančné účty | 3 379 € | 3 379 € | 3 379 € | 3 379 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3 982 € | 3 982 € | 3 958 € | 3 618 € |
| Vlastné imanie | 3 982 € | 3 982 € | 3 618 € | 3 278 € |
| Základné imanie | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € | 6 971 € |
| HV minulých rokov | −3 089 € | −3 089 € | −3 090 € | −3 453 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | −363 € | −340 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Trenčianska 680/14, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Tranovského 33, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Kozmonautická 3, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medená 10/O, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 680/14, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Tranovského 33, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Medená 10/O, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medená 10/O, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kozmonautická 3, 82102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Medená 10/O, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Consultancy Group, s.r.o.
Trenčianska 680/14, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.