Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36770841・Vajanského 2779/12, 01001 Žilina・Založené 2007
Obrat 2025
52 tis. €
+48 %Zisk 2025
4 091 €
−32 %Aktíva
135 tis. €
+58 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+13 %Zadlženosť
84,3 %
+6,2 ppHrubá marža
55,4 %
+6,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,9 %
−9,4 ppZisk / výnosy
ROA
3,0 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
19,3 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 051 €
−29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,0 %
+4,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−110 tis. €
−89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 18 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € | 52 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 705 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 23 tis. € | 35 tis. € | 52 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 70 € | 1 623 € | 6 045 € | 4 091 € |
| Daň z príjmov | 13 € | 287 € | 1 066 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 79 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Neobežný majetok | 70 tis. € | 74 tis. € | 77 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 70 tis. € | 74 tis. € | 77 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 489 € | 4 586 € | 8 459 € | 3 657 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 489 € | 4 586 € | 8 459 € | 3 657 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 79 tis. € | 85 tis. € | 135 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 4 375 € | 4 445 € | 6 068 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 70 € | 1 623 € | 6 045 € | 4 091 € |
| Záväzky | 66 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 114 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 66 tis. € | 66 tis. € | 67 tis. € | 114 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Vajanského 2779/12, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Vajanského 12, Žilina, Slovenská republika
Adresa Vajanského 12, Žilina, Slovenská republika
Adresa Vajanského 2779/12, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Vajanského 12, Žilina, Slovenská republika
Adresa Vajanského 12, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.