Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36775461・Haanova 2602/17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2007
Obrat 2024
9 976 €
+4,6 %Zisk 2024
−17 tis. €
−246 %Aktíva
177 tis. €
−7,8 %Vlastný kapitál
31 tis. €
−35 %Zadlženosť
82,3 %
+7,5 ppHrubá marža
-266,5 %
−223 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-170,7 %
−119 ppZisk / výnosy
ROA
-9,6 %
−7,1 ppRentabilita aktív
ROE
-54,4 %
−44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,86
−9,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
−239 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,0 %
−2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
82 tis. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 28 tis. € | 16 tis. € | 9 512 € | 7 071 € |
| Pridaná hodnota | 1 596 € | 100 € | −4 135 € | −19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 16 tis. € | 9 537 € | 9 976 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 102 € | −300 € | −4 924 € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 83 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 192 tis. € | 198 tis. € | 192 tis. € | 177 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 48 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 192 tis. € | 198 tis. € | 192 tis. € | 177 tis. € |
| Zásoby | 191 tis. € | 194 tis. € | 191 tis. € | 175 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 331 € | 2 468 € | 211 € | 816 € |
| Finančné účty | 648 € | 1 461 € | 808 € | 311 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 192 tis. € | 198 tis. € | 192 tis. € | 177 tis. € |
| Vlastné imanie | 54 tis. € | 53 tis. € | 48 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 45 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 102 € | −300 € | −4 924 € | −17 tis. € |
| Záväzky | 139 tis. € | 145 tis. € | 143 tis. € | 145 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 94 tis. € | 93 tis. € | 95 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Haanova 2602/17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
konateľ
Adresa Kalištná 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Fedinova 18, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Haanova 2602/17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Fedinova 18, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kalištná 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bulíkova 1, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kalištná 11, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
WEXA, s.r.o.
Haanova 2602/17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.