Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MA.AT. - SK, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36777757Štefánikova 28, 01001 ŽilinaZaložené 2007

Obrat 2025

41 tis. €

+14 %
IČO
36777757
DIČ
2022375894
IČ DPH
SK2022375894, podľa §4, registrácia od streda 23. mája 2007
Sídlo
MA.AT. - SK, s.r.o.Štefánikova 28 01001 Žilina
Dátum vzniku
streda 16. mája 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/18967/L

Zisk 2025

4 094 €

+9 205 %

Aktíva

39 tis. €

+9,7 %

Vlastný kapitál

33 tis. €

+14 %

Zadlženosť

16,2 %

−3,3 pp

Hrubá marža

21,7 %

+15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+9 205 %
7 163 €−14 tis. €−2 614 €−1 601 €12 tis. €77 €2 032 €8 258 €385 €1 212 €44 €4 094 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+21 %
54 tis. €46 tis. €36 tis. €22 tis. €43 tis. €21 tis. €28 tis. €77 tis. €69 tis. €41 tis. €34 tis. €41 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

10,1 %

+10,0 pp

Zisk / výnosy

ROA

10,5 %

+10 pp

Rentabilita aktív

ROE

12,5 %

+12 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,19

+21 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 620 €

+1 103 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,4 %

−77 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

33 tis. €

+14 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-2,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

54 tis. €201446 tis. €201537 tis. €201622 tis. €201745 tis. €201821 tis. €201928 tis. €202077 tis. €202169 tis. €202241 tis. €202336 tis. €202441 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru69 tis. €41 tis. €34 tis. €41 tis. €
Pridaná hodnota2 741 €5 236 €2 069 €8 797 €
Výnosy z hospodárskej činnosti69 tis. €41 tis. €36 tis. €41 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení385 €1 212 €44 €4 094 €
Daň z príjmov225 €303 €340 €526 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok39 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie33 tis. €
  • Záväzky6 322 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom47 tis. €33 tis. €36 tis. €39 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok47 tis. €33 tis. €36 tis. €39 tis. €
Zásoby0 €54 €43 €42 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky26 tis. €26 tis. €27 tis. €31 tis. €
Finančné účty22 tis. €7 289 €9 125 €7 721 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky47 tis. €33 tis. €36 tis. €39 tis. €
Vlastné imanie27 tis. €29 tis. €29 tis. €33 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov20 tis. €20 tis. €21 tis. €21 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení385 €1 212 €44 €4 094 €
Záväzky20 tis. €4 321 €6 951 €6 322 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky20 tis. €4 321 €6 951 €6 322 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 485 €960 €960 €960 €960 €0 €421 €2 296 €225 €303 €340 €526 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie322,87 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • autorizovaný architektPlatné od streda 16. mája 2007
  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvoPlatné od streda 16. mája 2007
  • maloobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 16. mája 2007
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíPlatné od streda 16. mája 2007
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovPlatné od streda 16. mája 2007
  • podnikateľské poradenstvoPlatné od streda 16. mája 2007
  • reklamná a propagačná činnosťPlatné od streda 16. mája 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiPlatné od streda 16. mája 2007
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živnostíPlatné od streda 16. mája 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 14. januára 2010

    Adresa Bajzova 28, Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 16. mája 2007 – streda 13. januára 2010

    Adresa Bajzova 28, Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/18967/L
Hlavná činnosť
Architektonické činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MA.AT. - SK, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MA.AT. - SK, s.r.o.

Štefánikova 28, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.