Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36781002・Medená 9, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2007
Obrat 2025
1,34 mil. €
−20 %Zisk 2025
−3 070 €
−147 %Aktíva
596 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
126 tis. €
−2,4 %Zadlženosť
78,8 %
+6,6 ppHrubá marža
0,1 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
-2,4 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,26
−8,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
770 €
−93 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
498,7 %
+462 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
121 tis. €
−2,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
24,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,12 mil. € | 1,38 mil. € | 1,68 mil. € | 1,34 mil. € |
| Pridaná hodnota | 79 tis. € | 66 tis. € | 11 tis. € | 1 613 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,12 mil. € | 1,38 mil. € | 1,68 mil. € | 1,34 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 63 tis. € | 60 tis. € | 6 597 € | −3 070 € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 9 496 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 12 tis. € | 9 496 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 347 tis. € | 418 tis. € | 466 tis. € | 596 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 706 € | 4 706 € | 4 706 € | 4 706 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 4 706 € | 4 706 € | 4 706 € | 4 706 € |
| Obežný majetok | 342 tis. € | 413 tis. € | 461 tis. € | 591 tis. € |
| Zásoby | −3 195 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 242 tis. € | 302 tis. € | 325 tis. € | 441 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 103 tis. € | 111 tis. € | 136 tis. € | 150 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 347 tis. € | 418 tis. € | 466 tis. € | 596 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | 123 tis. € | 129 tis. € | 126 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | −8 124 € | 55 tis. € | 115 tis. € | 122 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 63 tis. € | 60 tis. € | 6 597 € | −3 070 € |
| Záväzky | 284 tis. € | 295 tis. € | 337 tis. € | 470 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 284 tis. € | 295 tis. € | 337 tis. € | 470 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa U Děkánky 1649/14, 14000 Praha, Česká republika
Adresa Schoorbosstraat, 13, Genk, Belgicko
Adresa Schabartstraat, 26, 3600, Genk, Belgicko
Adresa U Děkánky 1649/14, 14000 Praha, Česká republika
Adresa Schabartstraat, 26, 3600, Genk, Belgicko
Adresa Schoorbosstraat, 13, Genk, Belgicko
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Business Services s. r. o.
Medená 9, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.