Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36782599・Krušpánová 607/20, 851 10 Bratislava - mestská časť Čunovo・Založené 2007
Obrat 2025
5 493 €
+4,7 %Zisk 2025
1 031 €
+457 %Aktíva
4 380 €
+24 %Vlastný kapitál
3 528 €
+41 %Zadlženosť
19,5 %
−9,6 ppHrubá marža
26,8 %
+24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
18,8 %
+24 ppZisk / výnosy
ROA
23,5 %
+32 ppRentabilita aktív
ROE
29,2 %
+41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,72
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 371 €
+2 588 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,8 %
−642 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
3 728 €
+38 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-16,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 095 € | 4 919 € | 5 245 € | 5 493 € |
| Pridaná hodnota | 1 536 € | 1 370 € | 135 € | 1 474 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 4 919 € | 5 245 € | 5 493 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 166 € | 1 085 € | −289 € | 1 031 € |
| Daň z príjmov | 567 € | 201 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 053 € | 3 383 € | 3 520 € | 4 380 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 053 € | 3 383 € | 3 520 € | 4 380 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 053 € | 3 383 € | 3 520 € | 4 380 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 053 € | 3 383 € | 3 520 € | 4 380 € |
| Vlastné imanie | 1 702 € | 2 786 € | 2 497 € | 3 528 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −2 855 € | −7 022 € | −5 937 € | −6 226 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 166 € | 1 085 € | −289 € | 1 031 € |
| Záväzky | 4 351 € | 597 € | 1 023 € | 852 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 151 € | 397 € | 823 € | 652 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nový rad 290/33, 93012 Ohrady, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 43, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Nový rad 290/33, 93012 Ohrady, Slovenská republika
Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 43, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Karadžičova 43, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Macharova 9, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
RE-OS, s.r.o.
Krušpánová 607/20, 851 10 Bratislava - mestská časť Čunovo
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.