Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

CE.M.-TECH spol. s r.o.

Finančný profil firmy・IČO 36791385・Gallayova 39, 84102 Bratislava・Založené 2007

Aktívna

Obrat 2021

393 tis. €

+19 %
IČO
36791385
DIČ
2022397322
IČ DPH
SK2022397322, podľa §4, registrácia od streda 25. augusta 2010
Sídlo
CE.M.-TECH spol. s r.o.Gallayova 39 84102 Bratislava
Dátum vzniku
piatok 15. júna 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/46462/B

Zisk 2021

5 412 €

−65 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

231 tis. €

+9,2 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

105 tis. €

+5,4 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

54,5 %

+1,6 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

18,3 %

−7,6 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

−65 %
15 tis. €11 tis. €8 984 €9 760 €13 tis. €18 tis. €16 tis. €5 412 €20142015201620172018201920202021201415 tis. €201511 tis. €20168 984 €20179 760 €201813 tis. €201918 tis. €202016 tis. €20215 412 €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+14 %
238 tis. €243 tis. €254 tis. €249 tis. €227 tis. €262 tis. €329 tis. €374 tis. €201420152016201720182019202020212014238 tis. €2015243 tis. €2016254 tis. €2017249 tis. €2018227 tis. €2019262 tis. €2020329 tis. €2021374 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €3 169 €2 942 €2 733 €3 446 €5 884 €4 161 €1 874 €20142015201620172018201920202021Daň celkom · 20140 €Daň celkom · 20153 169 €Daň celkom · 20162 942 €Daň celkom · 20172 733 €Daň celkom · 20183 446 €Daň celkom · 20195 884 €Daň celkom · 20204 161 €Daň celkom · 20211 874 €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,4 %

−3,4 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

1,4 %

−3,3 pp

Zisk / tržby

ROA

2,3 %

−5,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

5,1 %

−10 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

1,4 %

−3,6 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

17,4 %

−8,4 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

7 286 €

−63 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

25,7 %

+4,6 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

238 tis. €2014247 tis. €2015258 tis. €2016251 tis. €2017227 tis. €2018262 tis. €2019329 tis. €2020393 tis. €2021

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru227 tis. €262 tis. €329 tis. €374 tis. €
Pridaná hodnota92 tis. €98 tis. €85 tis. €68 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti227 tis. €262 tis. €329 tis. €393 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení13 tis. €18 tis. €16 tis. €5 412 €
Daň z príjmov3 446 €5 884 €4 161 €1 874 €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2018201920202021
Osobné náklady50 tis. €35 tis. €30 tis. €29 tis. €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok55 tis. €
  • Obežný majetok176 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie105 tis. €
  • Záväzky126 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2018201920202021
Majetok celkom108 tis. €189 tis. €212 tis. €231 tis. €
Neobežný majetok36 tis. €87 tis. €58 tis. €55 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok36 tis. €87 tis. €58 tis. €55 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok72 tis. €103 tis. €154 tis. €176 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky50 tis. €57 tis. €57 tis. €109 tis. €
Krátkodobé pohľadávky0 €25 tis. €38 tis. €6 892 €
Finančné účty22 tis. €20 tis. €59 tis. €60 tis. €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky108 tis. €189 tis. €212 tis. €231 tis. €
Vlastné imanie65 tis. €84 tis. €100 tis. €105 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov46 tis. €58 tis. €77 tis. €92 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení13 tis. €18 tis. €16 tis. €5 412 €
Záväzky42 tis. €106 tis. €112 tis. €126 tis. €
Dlhodobé záväzky19 tis. €79 tis. €58 tis. €79 tis. €
Krátkodobé záväzky19 tis. €21 tis. €26 tis. €20 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé4 772 €6 036 €28 tis. €27 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2024Dátum zverejneniapiatok 3. januára 2025Dátum odobratia zo zoznamustreda 3. júna 2026Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuPočet pohľadávok2Celková suma345 €Áno
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu1 636,56 €Áno
  • Dlh v UnionVýška dlhu666,02 €Áno
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

27 registrovaných činností

  • automatizované spracovanie dát,Platné od piatok 15. júna 2007
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,Platné od piatok 15. júna 2007
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 15. júna 2007
  • inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,Platné od piatok 15. júna 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 15. júna 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), v rozsahu voľnej živnosti,Platné od piatok 15. júna 2007
  • montáž strojov v rozsahu bezpečného napätia,Platné od piatok 15. júna 2007
  • nákup, predaj a požičiavanie motorových vozidiel,Platné od piatok 15. júna 2007
  • nástrojárstvo,Platné od piatok 15. júna 2007
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,Platné od piatok 15. júna 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 15. júna 2007

    Adresa Gallayova 39, 84102 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 15. októbra 2022

    Adresa Gallayova 1958/39, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Marcel CeccatoUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 12. marca 2022 – piatok 14. októbra 2022

    Adresa Gallayova 39, 84102 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Marcel CeccatoUkončené
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 15. júna 2007 – piatok 11. marca 2022

    Adresa Gallayova 39, 84102 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/46462/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • sobota 12. marca 2022Zápis o ex offo výmaze obchodnej spoločnosti zo dňa 23.11.2021 na základe § 768s ods. 2 písm. c) zákona č. 513/1991 v znení zákona č. 390/2019 Z. z. bol dňa 10.03.2022 zrušený na základe uznesenia Okresného súdu Bratislava I, sp. zn. 32CbR/14/2022 v konaní o obnovení zápisu obchodnej spoločnosti do obchodného registra.
  • piatok 15. júna 2007Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 23.05.2007 v zmysle príslušných ustanovení z. č. 513/91 Zb. Obchodný zákonník.
CE.M.-TECH spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

CE.M.-TECH spol. s r.o.

Gallayova 39, 84102 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.