Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36794473・Zlatovská 1279, 911 05 Trenčín・Založené 2007
Obrat 2024
76 tis. €
+76 %Zisk 2024
16 tis. €
+162 %Aktíva
20 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
−39 tis. €
+29 %Zadlženosť
293,6 %
−13 ppHrubá marža
44,0 %
−2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,6 %
+7,1 ppZisk / výnosy
ROA
81,8 %
+58 ppRentabilita aktív
ROE
-42,3 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,24
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+170 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,8 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−44 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 32 tis. € | 32 tis. € | 43 tis. € | 76 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | −7 803 € | 20 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 32 tis. € | 32 tis. € | 43 tis. € | 76 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 556 € | −19 tis. € | 6 295 € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 532 € | 0 € | 545 € | 1 993 € |
| Daň z príjmov splatná | 532 € | 0 € | 545 € | 1 993 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 28 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 2 867 € | 2 383 € | 5 727 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 2 867 € | 2 383 € | 5 727 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 28 tis. € | 17 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 8 889 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 4 865 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 4 801 € | 12 tis. € | 6 615 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 924 € | 381 € | 1 178 € | 2 895 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 67 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 28 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | −43 tis. € | −62 tis. € | −55 tis. € | −39 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −56 tis. € | −49 tis. € | −68 tis. € | −62 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 556 € | −19 tis. € | 6 295 € | 16 tis. € |
| Záväzky | 71 tis. € | 81 tis. € | 82 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 244 € | 287 € | 334 € | 381 € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 81 tis. € | 81 tis. € | 59 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 € | 44 € | 23 € | 86 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 483 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Zlatovská 2451/22F, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Zlatovská 2451/22F, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Zlatovská 2451/22F, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Biskupická 1756/7, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.