Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36794996・Rastislavova 12, 95141 Lužianky・Založené 2007
Obrat 2025
6,9 mil. €
+6,7 %Zisk 2025
539 tis. €
−23 %Aktíva
4,27 mil. €
−14 %Vlastný kapitál
2,95 mil. €
+6,8 %Zadlženosť
30,8 %
−14 ppHrubá marža
26,6 %
−5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,8 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
12,6 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
18,3 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,55
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
543 tis. €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,7 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,36 mil. €
−44 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,11 mil. € | 4,04 mil. € | 4,48 mil. € | 4,85 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,09 mil. € | 1,22 mil. € | 1,45 mil. € | 1,29 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,15 mil. € | 4,55 mil. € | 6,47 mil. € | 6,9 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 520 tis. € | 532 tis. € | 704 tis. € | 539 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 568 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 568 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,44 mil. € | 2,83 mil. € | 4,99 mil. € | 4,27 mil. € |
| Neobežný majetok | 526 tis. € | 478 tis. € | 435 tis. € | 1,61 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 515 tis. € | 472 tis. € | 430 tis. € | 1,61 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 10 tis. € | 5 761 € | 5 671 € | 2 805 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,89 mil. € | 2,34 mil. € | 4,54 mil. € | 2,64 mil. € |
| Zásoby | 2,07 mil. € | 507 tis. € | 2,06 mil. € | 1,2 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 536 tis. € | 1,33 mil. € | 1,98 mil. € | 1,34 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 283 tis. € | 505 tis. € | 501 tis. € | 104 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 24 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,44 mil. € | 2,83 mil. € | 4,99 mil. € | 4,27 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,76 mil. € | 2,06 mil. € | 2,76 mil. € | 2,95 mil. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 664 € | 664 € | 664 € | 664 € |
| HV minulých rokov | 1,24 mil. € | 1,52 mil. € | 2,05 mil. € | 2,41 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 520 tis. € | 532 tis. € | 704 tis. € | 539 tis. € |
| Záväzky | 1,67 mil. € | 773 tis. € | 2,22 mil. € | 1,32 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 573 € | 9 507 € | 4 715 € | 45 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 237 tis. € | 82 tis. € | 353 tis. € | 276 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1,42 mil. € | 679 tis. € | 1,86 mil. € | 989 tis. € |
| Rezervy | 4 434 € | 2 919 € | 3 792 € | 4 340 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Lány 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Škultétyho, 526/3, 949 12, Nitra, Slovensko
Adresa Lány 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Škultétyho, 526/3, 949 12, Nitra, Slovensko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.