Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36796654・Kováčska 15, 08001 Prešov・Založené 2007
Obrat 2025
258 tis. €
+8,4 %Zisk 2025
116 tis. €
+1,4 %Aktíva
194 tis. €
+39 %Vlastný kapitál
181 tis. €
+46 %Zadlženosť
6,8 %
−4,8 ppHrubá marža
88,0 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,8 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
59,8 %
−22 ppRentabilita aktív
ROE
64,1 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
16,88
+75 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
147 tis. €
+1,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
139 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 173 tis. € | 220 tis. € | 236 tis. € | 257 tis. € |
| Pridaná hodnota | 148 tis. € | 191 tis. € | 213 tis. € | 226 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 173 tis. € | 220 tis. € | 238 tis. € | 258 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 59 tis. € | 92 tis. € | 114 tis. € | 116 tis. € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 78 tis. € | 119 tis. € | 139 tis. € | 194 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 2 643 € | 2 296 € | 46 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 2 643 € | 2 296 € | 46 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 65 tis. € | 116 tis. € | 137 tis. € | 147 tis. € |
| Zásoby | 1 066 € | 1 271 € | 1 203 € | 1 081 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 24 tis. € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 98 tis. € | 117 tis. € | 122 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 78 tis. € | 119 tis. € | 139 tis. € | 194 tis. € |
| Vlastné imanie | 68 tis. € | 101 tis. € | 123 tis. € | 181 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 56 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 59 tis. € | 92 tis. € | 114 tis. € | 116 tis. € |
| Záväzky | 9 709 € | 18 tis. € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 64 € | 305 € | 539 € | 799 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 645 € | 16 tis. € | 14 tis. € | 8 731 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 1 255 € | 1 300 € | 3 557 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Jahodová 36, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.