Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36796794・Majerníkova 3487/17, 84105 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
25 tis. €
+397 %Zisk 2025
−27 tis. €
−150 %Aktíva
286 €
−99 %Vlastný kapitál
−25 tis. €
−1 949 %Zadlženosť
8 965,7 %
+8 869 ppHrubá marža
1,6 %
+52 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-106,4 %
+105 ppZisk / výnosy
ROA
-9 345,1 %
−9 320 ppRentabilita aktív
ROE
105,4 %
+886 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−97 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−26 tis. €
−155 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,3 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−25 tis. €
−39 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 279 € | 2 530 € | 5 049 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 281 € | −761 € | −2 530 € | 204 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 279 € | 2 530 € | 5 049 € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 532 € | −3 406 € | −11 tis. € | −27 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 13 tis. € | 43 tis. € | 286 € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 801 € | 783 € | 13 tis. € | 286 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 258 € | 702 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 354 € | 363 € | 12 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | 447 € | 162 € | 360 € | 286 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 43 tis. € | 286 € |
| Vlastné imanie | 34 € | −2 932 € | 1 371 € | −25 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | −89 tis. € | −97 tis. € | −100 tis. € | −111 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 532 € | −3 406 € | −11 tis. € | −27 tis. € |
| Záväzky | 12 tis. € | 15 tis. € | 41 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 814 € | 9 814 € | 9 814 € | 314 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 685 € | 5 633 € | 31 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Majerníkova 3487/17, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Haburská 211/16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hraničná 337/5, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 271/4, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 3487/17, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 3487/17, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Haburská 211/16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hraničná 337/5, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 271/4, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Haburská 211/16, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hraničná 337/5, 82105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 271/4, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.