Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36803634・Banícka 703/16, 990 01 Veľký Krtíš・Založené 2007
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−8 501 €
+20 %Aktíva
338 tis. €
−2,0 %Vlastný kapitál
−31 tis. €
−38 %Zadlženosť
109,2 %
+2,6 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-2,5 %
+0,6 ppRentabilita aktív
ROE
27,4 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,92
−0,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 161 €
+21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,2 %
−0,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−31 tis. €
−4,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 55 tis. € | 52 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −19 tis. € | 899 € | −650 € | −840 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 55 tis. € | 66 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −19 tis. € | −18 tis. € | −11 tis. € | −8 501 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 313 tis. € | 355 tis. € | 345 tis. € | 338 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 17 tis. € | 7 218 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 22 tis. € | 17 tis. € | 7 218 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 290 tis. € | 338 tis. € | 338 tis. € | 338 tis. € |
| Zásoby | 56 tis. € | 74 tis. € | 74 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 17 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 192 tis. € | 234 tis. € | 234 tis. € | 234 tis. € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 313 tis. € | 355 tis. € | 345 tis. € | 338 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 932 € | −12 tis. € | −22 tis. € | −31 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −35 tis. € | −54 tis. € | −72 tis. € | −82 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −19 tis. € | −18 tis. € | −11 tis. € | −8 501 € |
| Záväzky | 307 tis. € | 367 tis. € | 368 tis. € | 369 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 307 tis. € | 367 tis. € | 368 tis. € | 369 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Kossuth Lajos utca 173, 1205 Budapest, Maďarsko
Adresa Batthyány utca, 28, 1195, Budapest, Maďarská republika
Adresa Kossuth Lajos utca 173, 1205 Budapest, Maďarsko
Adresa Kossuth Lajos utca 173, 1205 Budapest, Maďarsko
Adresa Zsálya, 53-55, 1144, Budapest, Maďarsko
Adresa Bereczki Maté út., 7, 2654, Romhány, Maďarská republika
Adresa Batthyány utca, 28, 1195, Budapest, Maďarská republika
Adresa Bereczki Maté út., 7, 2654, Romhány, Maďarská republika
Adresa Batthyány utca, 28, 1195, Budapest, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.