Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36806145・Národná 18, 01001 Žilina・Založené 2007
Obrat 2016
30 tis. €
−24 %Zisk 2016
1 638 €
−6,9 %Aktíva
254 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+11 %Zadlženosť
93,3 %
−0,6 ppHrubá marža
35,0 %
+7,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,83
+5,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 118 €
−6,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−41 tis. €
+19 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 43 tis. € | 39 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 39 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 794 € | 1 760 € | 1 638 € |
| Daň z príjmov | 895 € | 496 € | 480 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 295 tis. € | 253 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 74 tis. € | 66 tis. € | 58 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 68 tis. € | 60 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 5 600 € | 5 600 € | 5 600 € |
| Obežný majetok | 221 tis. € | 187 tis. € | 197 tis. € |
| Zásoby | 106 tis. € | 80 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € |
| Finančné účty | 88 tis. € | 79 tis. € | 102 tis. € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 295 tis. € | 253 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 4 197 € | 6 991 € | 8 751 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 794 € | 1 760 € | 1 638 € |
| Záväzky | 281 tis. € | 237 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 281 tis. € | 237 tis. € | 237 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Limbová 19, Žilina, Slovenská republika
Adresa Kragujevská 398, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pri Celulózke 40, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kragujevská 398, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Pri Celulózke 40, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.