Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

fokus interiér, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36808270Lúčka 127, 04942 LúčkaZaložené 2007

Obrat 2025

6 682

−58 %
IČO
36808270
DIČ
2022415010
IČ DPH
SK2022415010, podľa §4, registrácia od streda 1. augusta 2007
Sídlo
fokus interiér, s.r.o.Lúčka 127 04942 Lúčka
Dátum vzniku
utorok 24. júla 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/62107/V

Zisk 2025

−9 607 €

−396 %

Aktíva

102 tis. €

+23 %

Vlastný kapitál

−138 tis. €

−7,5 %

Zadlženosť

235,2 %

−20 pp

Hrubá marža

-107,5 %

−188 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−396 %
−22 tis. €−10 tis. €−1 536 €−3 816 €569 €−6 904 €−16 tis. €−7 805 €−16 tis. €−3 577 €3 242 €−9 607 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−92 %
9 268 €6 238 €12 tis. €21 tis. €29 tis. €6 158 €1 750 €3 643 €5 160 €11 tis. €15 tis. €1 192 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-143,8 %

−164 pp

Zisk / výnosy

ROA

-9,4 %

−13 pp

Rentabilita aktív

ROE

6,9 %

+9,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,05

+25 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−9 267 €

−359 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-3,7 %

−13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−229 tis. €

−13 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-17,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 273 €20147 149 €201520 tis. €201621 tis. €201729 tis. €201831 tis. €20193 383 €20206 604 €20216 709 €202211 tis. €202316 tis. €20246 682 €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru5 160 €11 tis. €15 tis. €1 192 €
Pridaná hodnota2 053 €7 436 €12 tis. €−1 281 €
Výnosy z hospodárskej činnosti6 709 €11 tis. €16 tis. €6 682 €
Výsledok hospodárenia po zdanení−16 tis. €−3 577 €3 242 €−9 607 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok91 tis. €
  • Obežný majetok11 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−138 tis. €
  • Záväzky241 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom90 tis. €85 tis. €83 tis. €102 tis. €
Neobežný majetok82 tis. €78 tis. €75 tis. €91 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok82 tis. €78 tis. €75 tis. €91 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok8 390 €7 041 €7 698 €11 tis. €
Zásoby5 043 €5 043 €5 043 €5 043 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 525 €125 €155 €0 €
Finančné účty1 822 €1 873 €2 500 €5 928 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky90 tis. €85 tis. €83 tis. €102 tis. €
Vlastné imanie−128 tis. €−132 tis. €−129 tis. €−138 tis. €
Základné imanie12 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
HV minulých rokov−125 tis. €−141 tis. €−144 tis. €−141 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−16 tis. €−3 577 €3 242 €−9 607 €
Záväzky218 tis. €217 tis. €212 tis. €241 tis. €
Dlhodobé záväzky2 383 €475 €500 €525 €
Krátkodobé záväzky216 tis. €216 tis. €211 tis. €240 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €373 €510 €429 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie125,51 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od streda 9. apríla 2014
  • reklamné a marketingové službyPlatné od streda 9. apríla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 9. apríla 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 9. apríla 2014
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od streda 9. apríla 2014
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od streda 9. apríla 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od štvrtok 27. októbra 2011
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaPlatné od štvrtok 27. októbra 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 24. júla 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od utorok 24. júla 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 24. júla 2007

    Adresa Lúčka 127, 04942 Lúčka, Slovenská republika

  • Konateľutorok 24. júla 2007 – utorok 4. marca 2025

    Adresa Desiata 2, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 5. marca 2025

    Adresa Lúčka 127, 04942 Lúčka, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 3. februára 2023 – utorok 4. marca 2025

    Adresa Desiata 2, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 27. októbra 2011 – štvrtok 2. februára 2023

    Adresa Hlavná 49/99, 04001 Košice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 26. novembra 2009 – streda 26. októbra 2011

    Adresa Hlavná 49/99, 04001 Košice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 24. júla 2007 – streda 25. novembra 2009

    Adresa Hlavná 49/99, 04001 Košice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/62107/V
Hlavná činnosť
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 9. apríla 2014Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
fokus interiér, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

fokus interiér, s.r.o.

Lúčka 127, 04942 Lúčka

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.