Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Green way, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 36811327Hlavná 38, 08001 PrešovZaložené 2007

Obrat 2025

32 tis. €

−21 %
IČO
36811327
DIČ
2022425867
IČ DPH
SK2022425867, podľa §4, registrácia od piatok 17. augusta 2007
Sídlo
Green way, s.r.o.Hlavná 38 08001 Prešov
Dátum vzniku
sobota 28. júla 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/18910/P

Zisk 2025

−12 tis. €

−641 %

Aktíva

30 tis. €

−29 %

Vlastný kapitál

27 tis. €

−30 %

Zadlženosť

9,1 %

+1,0 pp

Hrubá marža

-33,9 %

−46 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−641 %
7 608 €4 957 €1 498 €−149 €808 €−204 €12 tis. €538 €1 356 €313 €2 140 €−12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−21 %
15 tis. €7 500 €2 600 €0 €6 616 €21 tis. €61 tis. €54 tis. €39 tis. €33 tis. €40 tis. €32 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-36,5 %

−42 pp

Zisk / výnosy

ROA

-38,3 %

−43 pp

Rentabilita aktív

ROE

-42,1 %

−48 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,03

−28 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−11 tis. €

−546 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-3,0 %

−18 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

14 tis. €

−45 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

8,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

15 tis. €20147 500 €20152 604 €20160 €20176 616 €201821 tis. €201961 tis. €202054 tis. €202139 tis. €202233 tis. €202340 tis. €202432 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru39 tis. €33 tis. €40 tis. €32 tis. €
Pridaná hodnota2 820 €1 720 €4 906 €−11 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti39 tis. €33 tis. €40 tis. €32 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 356 €313 €2 140 €−12 tis. €
Daň z príjmov231 €50 €378 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok14 tis. €
  • Obežný majetok17 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie27 tis. €
  • Záväzky2 759 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom42 tis. €40 tis. €43 tis. €30 tis. €
Neobežný majetok16 tis. €15 tis. €14 tis. €14 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok15 tis. €15 tis. €14 tis. €14 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok1 361 €501 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok26 tis. €25 tis. €29 tis. €17 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 104 €2 833 €11 tis. €2 968 €
Finančné účty21 tis. €22 tis. €18 tis. €14 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky42 tis. €40 tis. €43 tis. €30 tis. €
Vlastné imanie37 tis. €37 tis. €39 tis. €27 tis. €
Základné imanie17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
HV minulých rokov11 tis. €12 tis. €13 tis. €15 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 356 €313 €2 140 €−12 tis. €
Záväzky5 242 €3 073 €3 462 €2 759 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 242 €3 073 €3 462 €2 759 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

961 €960 €961 €0 €215 €0 €991 €133 €231 €50 €378 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie664,68 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • počítačové službyPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • stolárstvoPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaPlatné od sobota 29. septembra 2012
  • baliace činnostiPlatné od sobota 28. júla 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíPlatné od sobota 28. júla 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 28. júla 2007

    Adresa Tulčík 214, 08213 Tulčík, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 4. marca 2010

    Adresa Tulčík 214, 08213 Tulčík, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad16 597 EUR
  • Lukáš JuskoZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 28. júla 2007 – streda 3. marca 2010

    Adresa Tulčík 214, 08213 Tulčík, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad500 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/18910/P
Hlavná činnosť
Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Green way, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Green way, s.r.o.

Hlavná 38, 08001 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.