Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36811688・Hrádza 98/2, 97664 Bacúch・Založené 2007
Obrat 2025
171 tis. €
+20 %Zisk 2025
3 672 €
+105 %Aktíva
77 tis. €
−47 %Vlastný kapitál
−205 tis. €
+1,8 %Zadlženosť
364,3 %
+122 ppHrubá marža
52,1 %
+52 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
+52 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
+53 ppRentabilita aktív
ROE
-1,8 %
−36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-0,31
−156 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 649 €
+107 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−368 tis. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 77 tis. € | 99 tis. € | 98 tis. € | 166 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 763 € | 66 tis. € | 275 € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 122 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € | 171 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −25 tis. € | −6 199 € | −70 tis. € | 3 672 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 977 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 248 tis. € | 394 tis. € | 146 tis. € | 77 tis. € |
| Neobežný majetok | 206 tis. € | 254 tis. € | 182 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 188 tis. € | 254 tis. € | 182 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 19 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 42 tis. € | 141 tis. € | −36 tis. € | −88 tis. € |
| Zásoby | 124 tis. € | 117 tis. € | 100 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 39 tis. € | 117 tis. € | 60 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 995 € | 2 243 € | 918 € | 25 tis. € |
| Finančné účty | −123 tis. € | −96 tis. € | −197 tis. € | −212 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 248 tis. € | 394 tis. € | 146 tis. € | 77 tis. € |
| Vlastné imanie | −42 tis. € | −67 tis. € | −208 tis. € | −205 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | −160 tis. € | −68 tis. € | −145 tis. € | −216 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −25 tis. € | −6 199 € | −70 tis. € | 3 672 € |
| Záväzky | 290 tis. € | 461 tis. € | 354 tis. € | 282 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 55 tis. € | 173 tis. € | 57 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 235 tis. € | 287 tis. € | 298 tis. € | 280 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 2 000 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 250/11, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Bacúch 451, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 250/11, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Hrádza 98/2, 97664 Bacúch, Slovenská republika
Adresa Cintorínska 451, 97664 Bacúch, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 250/11, 97701 Brezno, Slovenská republika
Adresa Bacúch 451, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Adresa Bacúch 451, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Adresa Bacúch 451, 97664 Beňuš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.