Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

its&c s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 36814792Tramínová 7, 83152 BratislavaZaložené 2007

Obrat 2025

11 tis. €

IČO
36814792
DIČ
2022422534
IČ DPH
SK2022422534, podľa §4, registrácia od sobota 1. marca 2014
Sídlo
its&c s. r. o.Tramínová 7 83152 Bratislava
Dátum vzniku
utorok 7. augusta 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/47289/B

Zisk 2025

2 192 €

+116 %

Aktíva

12 tis. €

+41 %

Vlastný kapitál

10 tis. €

+28 %

Zadlženosť

16,0 %

+8,5 pp

Hrubá marža

15,8 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+116 %
−2 372 €−8 919 €30 tis. €8 285 €−18 tis. €−10 tis. €4 955 €29 tis. €2 929 €−14 tis. €2 192 €20152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

0 €21 tis. €61 tis. €41 tis. €0 €700 €17 tis. €43 tis. €16 tis. €0 €9 600 €20152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

19,5 %

Zisk / výnosy

ROA

18,2 %

+177 pp

Rentabilita aktív

ROE

21,7 %

+194 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,25

−53 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 532 €

+119 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,4 %

+16 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

10 tis. €

+28 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-10,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201522 tis. €201665 tis. €201741 tis. €20181 539 €2019700 €202017 tis. €202145 tis. €202216 tis. €20230 €202411 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru43 tis. €16 tis. €0 €9 600 €
Pridaná hodnota32 tis. €5 315 €−12 tis. €1 514 €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €16 tis. €0 €11 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení29 tis. €2 929 €−14 tis. €2 192 €
Daň z príjmov2 680 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok12 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie10 tis. €
  • Záväzky1 926 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom56 tis. €25 tis. €8 562 €12 tis. €
Neobežný majetok2 886 €847 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok2 886 €847 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok53 tis. €24 tis. €8 562 €12 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 000 €494 €651 €134 €
Finančné účty47 tis. €23 tis. €7 911 €12 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky56 tis. €25 tis. €8 562 €12 tis. €
Vlastné imanie50 tis. €24 tis. €7 922 €10 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov12 tis. €12 tis. €12 tis. €−1 218 €
HV za účtovné obdobie po zdanení29 tis. €2 929 €−14 tis. €2 192 €
Záväzky5 671 €282 €640 €1 926 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky5 671 €282 €640 €1 926 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

80 €960 €6 198 €1 805 €0 €0 €0 €2 680 €0 €340 €340 €20152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobieQ425Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 291,32 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkovPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • výroba výrobkov z gumy a plastovPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíPlatné od štvrtok 14. decembra 2023
  • automatizované spracovanie údajov,Platné od utorok 7. augusta 2007
  • činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov: - správa počítačových sietí, - podpora v oblasti informačných systémov, testovania softwaru, - návrh a optimalizácia informačných technológií,Platné od utorok 7. augusta 2007

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 7. augusta 2007

    Adresa Tramínova 7, 83152 Bratislava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 14. decembra 2023

    Adresa Tramínova 7, 83152 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Ladislav PetroZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. júla 2009 – streda 13. decembra 2023

    Adresa Malčice 131, 07206 Malčice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 7. augusta 2007 – štvrtok 9. júla 2009

    Adresa Malčice 131, 07206 Malčice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/47289/B
Hlavná činnosť
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • piatok 10. júla 2009Rozhodnutie jediného spoločníka zo dňa 26.06.2009. Zmena obchodného mena z IT Solutions & Consulting s.r.o. na its&c s. r. o.
  • utorok 7. augusta 2007Obchodná spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 26.07.2007 v znení dodatku č. 1 zo dňa 03.08.2007.
its&c s. r. o.

Sídlo spoločnosti

its&c s. r. o.

Tramínová 7, 83152 Bratislava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.