Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36814873・28. októbra 1170/9, 91101 Trenčín・Založené 2007
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−512 €
−134 %Aktíva
1 705 €
−43 %Vlastný kapitál
1 500 €
−43 %Zadlženosť
12,0 %
+0,6 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-30,0 %
−81 ppRentabilita aktív
ROE
-34,1 %
−92 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,32
−5,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−512 €
−127 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 500 €
−43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-40,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 35 tis. € | 7 900 € | 2 100 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −688 € | −70 tis. € | 1 866 € | −307 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 274 tis. € | 265 tis. € | 2 100 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | −6 381 € | 1 526 € | −512 € |
| Daň z príjmov | 4 489 € | 736 € | 340 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 330 tis. € | 2 641 € | 2 983 € | 1 705 € |
| Neobežný majetok | 191 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 191 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 140 tis. € | 2 641 € | 2 983 € | 1 705 € |
| Zásoby | 20 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 126 tis. € | 180 € | 0 € | 1 500 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 2 461 € | 2 983 € | 205 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 330 tis. € | 2 641 € | 2 983 € | 1 705 € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 1 117 € | 2 643 € | 1 500 € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 12 tis. € | 0 € | −6 381 € | −5 486 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | −6 381 € | 1 526 € | −512 € |
| Záväzky | 299 tis. € | 1 524 € | 340 € | 205 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 299 tis. € | 1 524 € | 340 € | 205 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa S. Chalúpku 1420/13, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa S. Chalúpku 1420/13, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Na pasekách, 3084/14, 831 06, Bratislava, Slovensko
Adresa S. Chalúpku 1420/13, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa S. Chalúpku 1420/13, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.