Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

INSSAN spol. s r.o.

Finančný profil firmyIČO 36816604Levočská 2, 08001 PrešovZaložené 2007

Obrat 2025

24 tis. €

−57 %
IČO
36816604
DIČ
2022424217
IČ DPH
SK2022424217, podľa §4, registrácia od streda 15. augusta 2007
Sídlo
INSSAN spol. s r.o.Levočská 2 08001 Prešov
Dátum vzniku
piatok 10. augusta 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/18964/P

Zisk 2025

162 €

−94 %

Aktíva

145 tis. €

−1,9 %

Vlastný kapitál

59 tis. €

+0,3 %

Zadlženosť

59,2 %

−0,9 pp

Hrubá marža

32,7 %

+15 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−94 %
−11 tis. €−6 389 €16 tis. €6 515 €3 561 €9 830 €−4 381 €−5 108 €6 383 €4 724 €2 628 €162 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−57 %
12 tis. €1 085 €79 tis. €53 tis. €131 tis. €183 tis. €449 tis. €66 tis. €75 tis. €75 tis. €55 tis. €24 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,7 %

−4,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,1 %

−1,7 pp

Rentabilita aktív

ROE

0,3 %

−4,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,68

−16 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

502 €

−86 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

67,7 %

+41 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

58 tis. €

−21 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

12 tis. €20141 085 €201579 tis. €201653 tis. €2017135 tis. €2018183 tis. €2019453 tis. €202066 tis. €202175 tis. €202275 tis. €202355 tis. €202424 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru75 tis. €75 tis. €55 tis. €24 tis. €
Pridaná hodnota19 tis. €16 tis. €9 754 €7 813 €
Výnosy z hospodárskej činnosti75 tis. €75 tis. €55 tis. €24 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení6 383 €4 724 €2 628 €162 €
Daň z príjmov1 357 €917 €960 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1 021 €
  • Obežný majetok144 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie59 tis. €
  • Záväzky86 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom124 tis. €136 tis. €148 tis. €145 tis. €
Neobežný majetok9 727 €4 791 €1 343 €1 021 €
Dlhodobý hmotný majetok9 727 €4 791 €1 343 €1 021 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok114 tis. €132 tis. €147 tis. €144 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €4 899 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky80 tis. €74 tis. €73 tis. €62 tis. €
Finančné účty34 tis. €58 tis. €74 tis. €78 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky124 tis. €136 tis. €148 tis. €145 tis. €
Vlastné imanie52 tis. €57 tis. €59 tis. €59 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov−39 tis. €−32 tis. €−27 tis. €−25 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení6 383 €4 724 €2 628 €162 €
Záväzky72 tis. €80 tis. €89 tis. €86 tis. €
Dlhodobé záväzky71 €78 €84 €107 €
Krátkodobé záväzky56 tis. €64 tis. €73 tis. €86 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy16 tis. €16 tis. €16 tis. €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €960 €960 €600 €960 €0 €0 €1 357 €917 €960 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie74,96 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • výkon činnosti stavebného dozoruPlatné od streda 3. októbra 2018
  • administratívne službyPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • poskytovanie služieb osobného charakteruPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 11. septembra 2018
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od utorok 11. septembra 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 10. augusta 2007

    Adresa Šemšianska 139/4, 04015 Košice- Šaca, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 18. októbra 2014

    Adresa Šemšianska 139/4, 04015 Košice-Šaca, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Tibor KolesárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 1. apríla 2009 – piatok 17. októbra 2014

    Adresa Dlhá 532/103, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 638,78 EUR
  • Tibor KolesárZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 10. augusta 2007 – utorok 31. marca 2009

    Adresa Dlhá 532/103, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/18964/P
Hlavná činnosť
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
INSSAN spol. s r.o.

Sídlo spoločnosti

INSSAN spol. s r.o.

Levočská 2, 08001 Prešov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.