Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36819875・Nanterská 6/1682, 01008 Žilina・Založené 2007
Obrat 2025
81 tis. €
−4,4 %Zisk 2025
2 995 €
−45 %Aktíva
160 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
134 tis. €
+2,3 %Zadlženosť
16,5 %
−1,4 ppHrubá marža
21,7 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,9 %
−1,6 ppRentabilita aktív
ROE
2,2 %
−2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
36,07
−6,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 955 €
−50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
−6,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
155 tis. €
+2,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
17,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 90 tis. € | 110 tis. € | 85 tis. € | 81 tis. € |
| Pridaná hodnota | 28 tis. € | 40 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 90 tis. € | 116 tis. € | 85 tis. € | 81 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 4 039 € | 5 490 € | 2 995 € |
| Daň z príjmov | 3 515 € | 5 626 € | 2 449 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 149 tis. € | 155 tis. € | 159 tis. € | 160 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 309 € | 6 583 € | 3 859 € | 1 135 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 309 € | 6 583 € | 3 859 € | 1 135 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 140 tis. € | 148 tis. € | 156 tis. € | 159 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 64 tis. € | 74 tis. € | 90 tis. € |
| Finančné účty | 109 tis. € | 84 tis. € | 82 tis. € | 69 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 149 tis. € | 155 tis. € | 159 tis. € | 160 tis. € |
| Vlastné imanie | 121 tis. € | 125 tis. € | 131 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 101 tis. € | 114 tis. € | 118 tis. € | 124 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 4 039 € | 5 490 € | 2 995 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 29 tis. € | 29 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 697 € | 1 708 € | 1 721 € | 1 735 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 492 € | 9 765 € | 4 043 € | 4 413 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Nanterská 1682/6, Žilina, Slovenská republika
Adresa Borová 3179/20, Žilina, Slovenská republika
Adresa Borová 3179/20, Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/6, Žilina, Slovenská republika
Adresa Borová 3179/20, Žilina, Slovenská republika
Adresa Borová 3179/20, Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/6, Žilina, Slovenská republika
Adresa Borová 3179/20, Žilina, Slovenská republika
Adresa Nanterská 1682/6, Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.