Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36829897・Košická 26, 08162 Prešov・Založené 2007
Obrat 2025
424 tis. €
+46 %Zisk 2025
20 tis. €
+172 %Aktíva
224 tis. €
+9,5 %Vlastný kapitál
129 tis. €
+18 %Zadlženosť
42,5 %
−4,2 ppHrubá marža
25,0 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
8,9 %
+5,3 ppRentabilita aktív
ROE
15,4 %
+8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,05
−6,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
26 tis. €
+174 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
180 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 240 tis. € | 306 tis. € | 291 tis. € | 423 tis. € |
| Pridaná hodnota | 105 tis. € | 85 tis. € | 82 tis. € | 106 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 244 tis. € | 306 tis. € | 291 tis. € | 424 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 5 073 € | 7 302 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 454 € | 1 619 € | 2 031 € | 5 741 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 454 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 170 tis. € | 168 tis. € | 205 tis. € | 224 tis. € |
| Neobežný majetok | 36 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 36 tis. € | 23 tis. € | 10 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 133 tis. € | 145 tis. € | 195 tis. € | 224 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 101 tis. € | 110 tis. € | 109 tis. € | 92 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 32 tis. € | 35 tis. € | 85 tis. € | 132 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 466 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 170 tis. € | 168 tis. € | 205 tis. € | 224 tis. € |
| Vlastné imanie | 97 tis. € | 102 tis. € | 109 tis. € | 129 tis. € |
| Základné imanie | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 326 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 52 tis. € | 64 tis. € | 69 tis. € | 76 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 5 073 € | 7 302 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 74 tis. € | 67 tis. € | 96 tis. € | 95 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 45 tis. € | 36 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 25 tis. € | 16 tis. € | 55 tis. € | 47 tis. € |
| Rezervy | 3 652 € | 5 757 € | 4 464 € | 4 007 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Švábska 30, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Švábska 30, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Švábska 30, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Švábska 30, 08005 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.