Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

BAMAT SLOVAKIA, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 36831832Bukovské 73/16, 09431 Hanušovce nad TopľouZaložené 2007

Obrat 2025

1,44 mil. €

+17 %
IČO
36831832
DIČ
2022451288
IČ DPH
SK2022451288, podľa §4, registrácia od streda 4. februára 2009
Sídlo
BAMAT SLOVAKIA, s. r. o.Bukovské 73/16 09431 Hanušovce nad Topľou
Dátum vzniku
štvrtok 13. septembra 2007
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/19089/P

Zisk 2025

76 tis. €

−29 %

Aktíva

639 tis. €

+9,6 %

Vlastný kapitál

480 tis. €

+19 %

Zadlženosť

24,9 %

−5,8 pp

Hrubá marža

10,3 %

−4,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−29 %
7 861 €−8 794 €2 428 €4 556 €7 883 €0 €179 tis. €19 tis. €29 tis. €41 tis. €107 tis. €76 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+16 %
148 tis. €118 tis. €181 tis. €224 tis. €290 tis. €0 €978 tis. €196 tis. €304 tis. €645 tis. €1,19 mil. €1,38 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,3 %

−3,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

11,9 %

−6,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

15,8 %

−11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,56

+33 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

98 tis. €

−28 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

22,9 %

+0,8 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

394 tis. €

+35 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

25,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

148 tis. €2014120 tis. €2015181 tis. €2016226 tis. €2017291 tis. €20180 €2019978 tis. €2020196 tis. €2021304 tis. €2022647 tis. €20231,23 mil. €20241,44 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru304 tis. €645 tis. €1,19 mil. €1,38 mil. €
Pridaná hodnota84 tis. €116 tis. €174 tis. €142 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti304 tis. €647 tis. €1,23 mil. €1,44 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení29 tis. €41 tis. €107 tis. €76 tis. €
Daň z príjmov9 420 €16 tis. €30 tis. €23 tis. €

Aktíva

  • Neobežný majetok91 tis. €
  • Obežný majetok548 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie480 tis. €
  • Záväzky159 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom356 tis. €374 tis. €583 tis. €639 tis. €
Neobežný majetok74 tis. €135 tis. €117 tis. €91 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok74 tis. €135 tis. €117 tis. €91 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok281 tis. €239 tis. €466 tis. €548 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky46 tis. €55 tis. €158 tis. €222 tis. €
Finančné účty235 tis. €184 tis. €308 tis. €326 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky356 tis. €374 tis. €583 tis. €639 tis. €
Vlastné imanie257 tis. €297 tis. €404 tis. €480 tis. €
Základné imanie6 639 €6 639 €6 639 €6 639 €
HV minulých rokov220 tis. €250 tis. €290 tis. €397 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení29 tis. €41 tis. €107 tis. €76 tis. €
Záväzky99 tis. €77 tis. €179 tis. €159 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky99 tis. €77 tis. €174 tis. €154 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy500 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 467 €0 €0 €0 €0 €0 €49 tis. €6 024 €9 420 €16 tis. €30 tis. €23 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie409,36 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

45 registrovaných činností

  • dizajnérska činnosťPlatné od štvrtok 26. novembra 2020
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)Platné od štvrtok 26. novembra 2020
  • vydavateľská činnosťPlatné od štvrtok 26. novembra 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Inžinierska činnosť,stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkovPlatné od utorok 14. októbra 2008
  • montáž mobilných podhľadovPlatné od utorok 14. októbra 2008
  • montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcovPlatné od utorok 14. októbra 2008

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 13. septembra 2007

    Adresa Bukovské 73/16, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 28. mája 2010

    Adresa Bukovské 73/16, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad6 639 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 13. septembra 2007 – štvrtok 27. mája 2010

    Adresa Bukovské 73/16, 09431 Hanušovce nad Topľou, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad200 000 SKK

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/19089/P
Hlavná činnosť
Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BAMAT SLOVAKIA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

BAMAT SLOVAKIA, s. r. o.

Bukovské 73/16, 09431 Hanušovce nad Topľou

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.