Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36835617・Odborárska 1270/3, 83102 Bratislava・Založené 2007
Obrat 2025
247 tis. €
−26 %Zisk 2025
2 143 €
−80 %Aktíva
215 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
98 tis. €
−22 %Zadlženosť
54,3 %
+5,2 ppHrubá marža
15,6 %
+2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−3,4 ppRentabilita aktív
ROE
2,2 %
−6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 137 €
−79 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,7 %
+5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
−62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 329 tis. € | 339 tis. € | 334 tis. € | 247 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 63 tis. € | 44 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 330 tis. € | 341 tis. € | 335 tis. € | 247 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 564 € | 39 tis. € | 11 tis. € | 2 143 € |
| Daň z príjmov | 964 € | 11 tis. € | 3 826 € | 994 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 276 tis. € | 281 tis. € | 247 tis. € | 215 tis. € |
| Neobežný majetok | 83 tis. € | 90 tis. € | 78 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 83 tis. € | 90 tis. € | 78 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 193 tis. € | 191 tis. € | 169 tis. € | 132 tis. € |
| Zásoby | 21 tis. € | 35 tis. € | 9 186 € | 30 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 11 tis. € | 0 € | 291 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 851 € | 14 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Finančné účty | 165 tis. € | 131 tis. € | 126 tis. € | 61 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 276 tis. € | 281 tis. € | 247 tis. € | 215 tis. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | 119 tis. € | 126 tis. € | 98 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 73 tis. € | 108 tis. € | 89 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 564 € | 39 tis. € | 11 tis. € | 2 143 € |
| Záväzky | 190 tis. € | 162 tis. € | 121 tis. € | 117 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 64 € | 8 603 € | 1 825 € | 9 441 € |
| Krátkodobé záväzky | 133 tis. € | 116 tis. € | 100 tis. € | 106 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 56 tis. € | 37 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 256 € | 859 € | 19 tis. € | 683 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 846 € | 782 € |
Vývoj daňových povinností
24 registrovaných činností
Adresa Ľ. Štúra 738/47, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Kysucká 4094/14E, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 738/47, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Kysucká 4094/14E, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 738/47, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Polianka 72, 90701 Myjava, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 738/47, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Polianka 72, 90701 Myjava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.