Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36837270・Krivánska 3/6142, 97411 Banská Bystrica・Založené 2007
Obrat 2024
11 tis. €
+63 %Zisk 2024
1 313 €
+3,1 %Aktíva
25 tis. €
+8,7 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+6,5 %Zadlženosť
13,8 %
+1,7 ppHrubá marža
71,1 %
+58 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,0 %
−7,0 ppZisk / výnosy
ROA
5,3 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
6,1 %
−0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,58
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 653 €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,6 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 445 € | 1 710 € | 4 874 € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 617 € | −743 € | 653 € | 7 652 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 445 € | 1 710 € | 6 724 € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 086 € | −2 255 € | 1 273 € | 1 313 € |
| Daň z príjmov | 96 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 96 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 24 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 500 € | 1 750 € | 1 000 € | 250 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 500 € | 1 750 € | 1 000 € | 250 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 59 € | 63 € | 2 484 € | 1 357 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 22 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 120 € | 100 € | — | — |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 24 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 19 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 814 € | 1 814 € | — | — |
| HV minulých rokov | 10 tis. € | 13 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 086 € | −2 255 € | 1 273 € | 1 313 € |
| Záväzky | 3 280 € | 2 228 € | 2 755 € | 3 426 € |
| Dlhodobé záväzky | 188 € | 189 € | 190 € | 190 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 092 € | 2 039 € | 2 565 € | 3 236 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Na Hlinku 10/331, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Na Hlinku 10/331, 97633 Poniky, Slovenská republika
Adresa Na Hlinku 10/331, 97633 Poniky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.