Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 36838187・Mierové námestie 105/14, 91441 Nemšová・Založené 2007
Obrat 2025
6 000 €
−1,2 %Zisk 2025
2 813 €
−2,2 %Aktíva
21 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+15 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
52,7 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
46,9 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
13,2 %
−2,3 ppRentabilita aktív
ROE
13,2 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
3 126 €
−7,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 534 € | 2 590 € | 6 070 € | 6 000 € |
| Pridaná hodnota | 1 303 € | 1 364 € | 3 486 € | 3 163 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 534 € | 2 590 € | 6 070 € | 6 000 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 029 € | 1 080 € | 2 875 € | 2 813 € |
| Daň z príjmov | 182 € | 191 € | 507 € | 313 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 492 € | 1 302 € | 794 € | 989 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 6 761 € | 7 791 € | 8 871 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 029 € | 1 080 € | 2 875 € | 2 813 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Agátová 1971/1A, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Mierové námestie 105/14, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Agátová 1971/1A, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Agátová 1971/1A, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Borčice 110, 01853 Bolešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.